Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova érdemes tetováltatni, ha...

Hova érdemes tetováltatni, ha önmagam számára látható helyre szeretném csináltatni, mások elől viszont könnyen elrejthetőre?

Figyelt kérdés
Olyan testrészemre szeretnék egy kisebb szimbolikus tetoválást (max 4cm2), ahol láthatom, ne kelljen hozzá tükör (a jelentése számomra fontos, ezért szabad szemmel akarom látni, nem keresgetni), ahol nem változik sokat a testterület (lány vagyok, ingadozó testsúllyal) és mégis el tudom azt könnyen rejteni ruhával/kiegészítővel.
2011. máj. 29. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék
2011. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csukló belső fele
2011. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lábfej, boka, alkar, vádli, váll. Szerintem ezek jöhetnek szóba.

A has sem mindenhol változik, főleg a köldök fölött már brutál fogyás-hízás kell, hogy eltorzuljon a tetoválás.

+/-3 kg nem sokat jelent, nem fog megnyúlni.


Amit nem javasolnék, az értelem szerűen a mell, (pedig oda is sokan tetováltatnak, és van, akinek később is szép marad, pedig a melle már koránt sem a régi) illetve a has és köldök, főleg szülés előtt.

2011. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én csuklóra szavazok ami belül van az ereknél
2011. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csukló belső felén már gondolkodtam, mert az karkötővel, órával könnyen elrejthető, csak ott fájdalmasabb (gondolom) az erek miatt, de viszonylag jó hely. Lábfej, boka, vádli, váll nem jó megoldás nyáron, nem viselhet mindig az ember csizmát, sportcipőt, hosszú nadrágot, nyakig erő hosszú ujjú felsőt. Egyes munkakörökben viszont nem ildomos a tetoválás, ezért akarnám elrejteni.
2011. máj. 29. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyűrűsujjad belsejére. Csukló belső felére. A hasad egyik oldalára lentre. Nyakadra, bár azt nem látod. Mást nem tudok. :S
2011. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csípőcsont körül, amit nagyrész takar a bugyi. Gondolom ott nem sokan látnak? :D És azon a részen annyira nem nyúlik, de a tetkós tudja úgyis. Munka miatt kar és csukló se jó, rosszabb, mint a láb bizonyos munkakörökben meg kizáró ok.
2011. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!