Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem gyógyul a tetoválásom?

Nem gyógyul a tetoválásom?

Figyelt kérdés
2hete lett kész az alkaromon, fekete színű írás. Kenem napi 3-4x bepanthennel. Nem piros, nem fáj, csak viszket. Mikor kenem talán kicsit még érzékeny. Hámlott is az elkészülte után pár napra. A lényeg, hogy a betűk kivannak emelkedve a bőrből. Végig húzom a kezem a tetováláson és mintha meglenne duzzadva. Annyira nem , mint mikor kész lett, de azért még kivan. Mindenhol 2hét, meg 7-10 nap gyógyulási időt hallottam. Az enyém még rendben van, vagy ennek nem szabadna így lennie?
2011. máj. 30. 04:59
 1/2 anonim ***** válasza:
én ugyan nem a karomra csináltattam, de enyém is ilyen volt annó, kb. 2 hétig! Szerintem jövőhéten már minden rendben lesz vele!
2011. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

akkor van jol elkészítve a tetoválás, ha búbos marad. Nekem már az egyik 5 éves, és még csak most húzodott vissza. akkor j ha búbos!!!

bocs, nem jo a hosszú o betűm! :DD

2011. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!