Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha már hámlik a tetoválásom,...

Ha már hámlik a tetoválásom, akkor gyógyul?

Figyelt kérdés
5 napos,már 2 napja nem fóliázom,hámlik,sebes még,mennyi idő,mire gyógyultnak lehet nyilvánítani?
2010. máj. 24. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

A kérdésedre nem tudom a választ..

De én megkérdezhetem,hogy fájt a tetoválás? 4 éve szeretnék a vállamra,és a lábfejemre.Már 4 éve meg van rajzolva a tetkóm,de mivel nem bírom a fájdalmat,így nem merek elmenni..Te frissen tetkós vagy...Fájt??

2010. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Igen kezd gyógyulni.2 hétig kell kenni bepanten krémmel és kb 2,5 hetesen lesz gyógyult.Ne kapard,tudom k.vára viszket de akkor sem szabad:)

Igen fáj..nem is kicsit..a csontos helyeken meg főképp.De ha valaki nagyon akar valami kibirja!:)

2010. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen...egyszer-kétszer jojózott a szemem,de ha nagyon szeretnéd,a vágy erősebb...:)A lábfejed necces lesz!Amúgy megéri!Hidd el!Nekem is sok évembe telt,hogy rávegyem magam,nem vagyok kapkodós fajta!:)

Köszönöm a másodiknak!

2010. máj. 24. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
5napos és 2napja nem fóliázod? ne haragudj de te egy idióta vagy.... használd az agyad, fóliázni azért kell h ne fertőződjön el a nyílt vágás a kezeden.... szted 3nap kellh azok a karcok összehúzódjanak a bőrödön???? hát az maximum egy nap... de kinevetem az ilyeneket akik napokig fóliázzák :DDDD....
2011. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én meg az olyan idiótákat nevetem ki,akik nem látják,hogy ez egy éves kérdés...:D:D Te,idióta...:D :D
2011. máj. 10. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak azért írok, ha esetleg más is olvassa. Én az elmúlt 1 hónapban csináltattam 2 tetoválást, az egyik

most 5 napos. Az első a fülembe lett tetoválva azt nyilván valóan nem lehetett fóliázni, csak simán kentem, lassan 2 hetes, és már gyógyultnak mondatható(alig hámlott, első éjszaka már rajta feküdtem és ez nem is fájt ahogy csinállták). Az új jövevény az egész jobb lapockámat betakarja, az elején nem fájt amikor elkezdte, utána ahogy gyulladt volt már a bőr a végén akkor már nagyon fájt, de fogcsikorgatva ki lehetett bírni. :) A tetkósom azt mondta, ott befóliázta, és mondta hogy este vegyem le alvás elött, mossam le a savót és a kijött felesleges festéket, és kenjem be. De ha éjjelre is befóliázza valaki akkor nem szabad alá a krémet! szóval én már éjjel úgy aludtam hogy bele bele ragadtam a takaróba, és mostmár 2 napja elég horror módon hámlok mint egy kígyó, de ennek így kell lenni. Szóval nem kell túlparázni. A fóliát azért teszik rá a szalonból jövet, hogy a város szennyezett levegője ne érje azt a friss sebet.

2011. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%
Szia :) nekem pont ma 5 napja csináltak az ujjamra meg a fülem mögé.. ahol elég csontos :D igazából nagyon durván bevoltam szarva... és mikor elkezdte a srác megkérdeztem hogy elkezdtük már :D? szinte alig éreztem mintha egy masszás székben ülnék még jól is esett
2015. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!