Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van tetkója, az megbánt...

Akinek van tetkója, az megbánta? Milyen minta, mióta van meg meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szöveget varrattam és nem bántam meg:)
2011. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Három kép, ebből egy nonfi, egy olyan szimbólum, ami nekem fontos, és egy színes rajz.

Egyiket sem bántam meg, újabb "beszerzésére" gyűjtök.

2011. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 van eddig a tarkómon szeptember óta (hobbimmal kapcsolatos), nem bántam meg.Még 2-t tervezek.(igaza volt annak aki azt mondta nekem:"ha egyszer elkezded, nem tudod majd abbahagyni":D)
2011. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogyha egyszer elkezded, akkor nem tudod abbahagyni, én a piercinggel vagyok így, de csak a fülembe van pár darab+industrial. Most tetkót is szeretnék régóta, csak itthon attól félnek, hogy megunom.Pedig kicsire gondoltam, a horoszkópomat, de talán hallgatok a többiekre, akik azt mondták, hogyha még x év múlva is szeretném majd, akkor megcsináltatom.
2011. máj. 30. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Van 1 a lábszáramon amit nagyon szeretek, 4 éve rakattam fel. Mellkasomon is van 1 amit részegen rakattam fel, tetszik, de még akarok hozzá varratni valamit.

Amikor még nem volt tetkóm akkor még úgy voltam vele csak párat csináltatok olyanokat amik érzelmileg közel állnak hozzám, de most tetőtől talpig tele akarom varratni magam.

2011. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!