Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, bejönne nektek ez a lány?

Fiúk, bejönne nektek ez a lány?

Figyelt kérdés

Belső tulajdonságok, egyebek: Szerintem kedves. Szokott hülyéskedve beszélni, tud úszni. Hobbija: olvasás, kedvenc könyve a Harry Potter. Hegedűn játszik.


Külső tulajdonságok: A haja hosszú, barna. Nincs frufruja. Általában csőfarmert hord.


Amúgy én is lány vagyok. Ha van még más kérdésetek a lányról, akkor írjatok!


2011. máj. 30. 18:14
1 2
 11/18 anonim válasza:

Ha mondjuk hat évvel idősebb lenne, akkor lehetne róla szó... Én is szeretem a HP-t :)


Am érdekes kérdés... gondolom te is 11éves vagy, nem? inkább csinálj valami értelmesebbet, mint ilyen kérdést kiírni


20f

2011. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Bocs de ha a barátnődet érdekli az hogy melyik srácnak jön be és melyiknek nem ő írja ki a kérdést ne te!! Te szentem törődj mással ha érdekli akkor kiírja!!
2011. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A legkevésbé sem.
2011. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tud úszni. Azért ennyire lényeges dolgok xD Én is tudok húúú :DDD A megadott információ sajnos kevés egy kiadós tetszik nem tetszik statisztika felméréséhez sajnálom :(
2011. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy kicsi ahhoz hogy ilyeneket kérdezz itt?

egy 11 éves kislány a NORMÁLIS pasikat még nem érdekli így a kérdés felesleges! Amúgy te már feltetted ezt a kérdést!

Teljesen lényegtelen az hogy a barátnőd a neten mennyire népszerű 11 évesen! És az infók amiket megadtál teljesen feleslegesek ! Mért érdekel téged ennyire h a barátnőid kinek jönnek be?

Kicsi vagy még ehhez a témakörhöz a neten!

17/L

2011. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ugyan, nemsokára pasim lesz.

11 évesen!

2011. máj. 31. 07:11
 17/18 anonim ***** válasza:
11 évesen neked még nem pasid lesz hanem játszópajtid.
2011. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem játszópajtás lesz.
2011. máj. 31. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!