Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bejönne egy ilyen vékony...

Bejönne egy ilyen vékony lány? Így nézzek ki (de sokkal alacsonyabb), és emiatt félek pasizni.19/L

Figyelt kérdés

[link]


Testileg úgy nézzek ki kábé, mint egy 13-14 éves fiú.


2011. jan. 24. 19:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
^^És még annyit, hogy nem tudok hízni, hiába tömöm magam.
2011. jan. 24. 19:26
 2/14 anonim válasza:
100%
ha szép az arcod, nekem bejönne.25/F
2011. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ne aggódj.
2011. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Offthewall ***** válasza:
83%
Ez 1 gusztustalan anorexiás :S Menj el 1 "szakemberhez" a testet nem csak úgy lehet formálni, hogy fogyj. Sok csaj kifejezetten "gyúr" popsira akik eleve vékonyak. Ezt jobban nem tom' srácként definiálni, mondom, próba cseresznye :D az alvázra gyúrj kicsit ha tudsz vhogy, szedj fel PÁR kilót, a cici meg nem gond ha pici(még rímelt is ;)) Peaccce. 15/F
2011. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ez a testalkat beteges... a kérdésre válaszolva egyértelműen nem.
2011. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez full anorexia, zörögnek a csontjai.
2011. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha vékony vagy és nem tudsz hízni (énis ilyen alkat vagyok), de ha valaki csont és bőr az nem szép. Azt, hogy nem tudsz hízni tudod úgy orvosolni, hogy sokat mozogsz, sportolsz és akkor izommal pótolod azt, ami magától nem rakódna rád. Ráadásul az izom sokkal szebb, mint a háj, és persze itt egészséges mértékűre gondolok, nem bodybuilder alkatra. Szóval menj el futni, táncolni, úszni, vagy kondizni, tökmindegy igazából, a vérmérsékletedtől függ, hogy melyik való neked, válassz valami olyat, amit szívesen csinálsz. Én pl kortárs táncra és jógára járok, ami nem az a kifejezett izomfejlesztő egyik sem, de mindkettőhöz azért jó erőben kell lenni, tehát nem fenyeget a veszély, hogy elfogyok. Ráadásul egy kis mzgás után nem kell tömnöd magad, mert olyan éhes leszel, hogy szinte öntudatlan állapotban üríted ki a hűtőt...
2011. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy buta kérdés, de nincs valami baj a pajzsmirigyeddel? Attól lehet, hogy ennyire (ne haragudj a kifejezésért) betegesen vékony vagy. Ezt ebben az esetben gyógyszerekkel lehet orvosolni.
2011. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a külsőd alapján ezeknek a típusoknak jöhetsz be:

-óvók, akik szeretnek megvédelmezni, mert pici és törékeny vagy

-lúzerek, akik rajtad uralkodnának, mert semmi és senki máson nem tudnak, és téged elég gyengének látnak ehhez

-pedofilok, látens homokosok (ilyenekből kevés van)

-...?


Aztán a személyiséged alapján is tetszhetsz valakinek, szerintem ez a legjobb eset. Vagy a tested illata (feromonok) miatt fog valaki érthetetlenül vonzódni hozzád.


Az izomépítést azért jó ötletnek tartom, illetve lásson orvos, belgyógyász, mit tudom én, akár több is, nehogy valami betegség miatt legyél ilyen!


Mennyire félsz a pasizástól? Ha elmész pl. tánctanfolyamra, ott csak azt teszed, amit az oktató mond, amit a többiek is csinálnak, és simán megtetszhetsz valakinek, és megpróbál veled megismerkedni. Ezt nem mondanám "pasizásnak", hiszen te nem tettél semmit. :)


28F

2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez most gollam nője a képen, vagy mi? :(

kérdező, ha ennél jobban nem tudsz hízni, sürgősen keress fel egy orvost, mert ez már egészségtelen!!!!

2011. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!