Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használok izzadás gátlót és...

Használok izzadás gátlót és mégis meglátszik nagyon a pólómon az izzadság folt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szokj le róla


komolyan...párom eszméletlenül izzadt mindig,magára kent mindent,szenvedtem a pólóival mindig,lehetett kidobni...


megelégeltem,nem vettem több izzadásgátlót,csak popsitörlőt adtam a kezébe,ha izzad,törölgesse le magát

2 hónapig szenvedett,de azóta csoda,nem csoda,csak akkor izzad ha tényleg van is miért,de akkor mindenhol (mert pl tornázik)

De az hogy ugy izzadjon hogy csak meleg van és ül egyhelybe vagy sétálunk,az megszünt

2011. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából ez valószínű(nem biztos!) pszichés. Eleve úgy mész be hogy nehogy izzadjak, és pont ezért kezdessz el izzadni. Velem is ez van, esetleg próbáld ki(tudom mindenhol ezt ajánlják)a solutio antisudoricát, este kend be vele egy kicsit a hónaljad. Nekem pár alkalommal tökéletesen működött, de azóta is izzadok, néha jobban, néha kevésbé, mert a stressz akkor is ott van, nem múlik el.
2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!