Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki az aki innen jelentkezett...

Ki az aki innen jelentkezett a Vm supermodel modellcastingra?

Figyelt kérdés
paramétereitek, és izgultok-e, kor, lakhely, esélyesnek tartjátok-e magatokat, szépnek tartjátok-e magatokat, stb?? :)
2011. jún. 2. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én még nem voltam, de majd megyek..177 centi vagyok, 54 kg...hát nem tudom..te voltál? mit csináltak? milyen volt?paramétereid?:D
2011. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

semmi extra, ki kellett tölteni egy jelentkezési lapot, aztán át kellett öltözni egy retros ruhába, fényképeztek pár teljesen natúr képet oldalról szemből stb, aztán mehettél. ja és lemérték a méreteidet, deék csípő, mell, meg h hány centi vagy..

smink nélkül menj!

hát én 176 cm. és 63 kg de sztem ez nem mérvadó, derék: 66 csípő: 95 mell:85

2011. jún. 2. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Át kellet öltözni?mindenkinek? Neked kellett vinni ruhát, vagy ott adtak?:O:O
2011. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ott adtak egy egyszerű fehér ujjatlan pólót és egy iszonyú röid nadrágot és vissza kellett adni. csak abba fotóztak le..biztos hogy ne befolyásolja a zsűrit a ruha, illetve ebbe biztos látszik az alak, stb. meg ez a szabványruha amibe bele kell férni a kifutókon is .
2011. jún. 2. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
de durva..köszi, ez uj információ volt számomra :)
2011. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!