Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelentkezett valaki a Takko...

Jelentkezett valaki a Takko VIP-hírlevélre (amihez járt az 1500 forintos utalvány)? Megkaptam e-mailben, de mit kell vele csinálni? Ki kell nyomtatni? Semmit nem ír róla.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 10:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, ki kell nyomtatni..
2010. jún. 16. 10:54
 2/22 anonim ***** válasza:
bocsi erre h kell vagy hol kell jelentkezni?
2010. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
a válaszra én is kiváncsi lennék!
2010. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2010. jún. 16. 15:27
 5/22 anonim válasza:

Én is szeretnék róla infókat megtudni, mert az sincs odaírva, hogy meddig lehet felhasználni, mire? Az akciós termékekre is vonatkozik meg ilyesmi...nekem ez így elég fura...mer kinyomtathatnék akár 10-et is...nem értem...

Ha megtudtok valamit szóljatok!

2010. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Az utalványra 06.21.-ig lehet regisztrálni és addig is lehet levásárolni. Hírlevélként kapod meg és az egész hírlevelet ki kell nyomtatni, mert különben nem fogadják el ezt én is ma tudtam meg mert ma voltam a gyerekkel vásárolni és ezt mind ott derült ki.

Akciós termékre nem vonatkozik csak a teljes árura!!!

Sajnos a hírlevélből semmi sem derül ki max. az üzletben pofára esik az ember mert hiányos a tájékoztatás.

Kicsit csalódottan jöttem el mert nem tudtam azt meg venni amit szerettem volna mert nem volt teljes az utalvány és még a pénztáros volt bunkó!!

Nem részletezem, hogy melyik üzlet volt az.

Ja mondanom se kell, hogy több üzletüket megpróbáltam felhívni mert szerettem volna ez ügyben felvilágosítást kérni és akkor ma nem jártam volna így de sajnos a telefonok vagy félre voltak téve vagy kinyomták. Így tájékozatlan maradtam.

2010. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Elég rosszul csinálták meg szerintem...Ezeket mind bele lehetett volna írni a hírlevélbe, hogy meddig használhatod fel egyáltalán a kupont, meg meddig regisztrálhatsz, stb...

És ezek után Te érezheted magad rosszul, mert meg merted kérdezni...

És úgy gondolták, hogy ezt mindenki kitalálja magától???

2010. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Írtam levelet nekik, azt írták, hogy az a lényeg hogy a vonalkódrész jól látszódjon.. hát ki tudja, holnap megpróbálkozok vele.
2010. jún. 18. 19:58
 9/22 anonim válasza:

Sziasztok!


Ezen az oldalon keresztül lehet regisztrálni: [link]

24 órán belül elküldik a hírlevelet, amiben 2 vonalkód található. Ezeket ki kell nyomtatni, majd a kasszánál át kell adni az eladónak. Ő leszkenneli és a végösszegből 1500 Ft-ot levon. Többször is ki lehet nyomtatni. Bármilyen termékre felhasználható, akár normál áras, vagy leárazott, vagy prospektusos termék.

Remélem tudtam segíteni!

2010. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Hu igen nagy segítség voltál, köszi :)

Még egy kérdés tényleg csak 21-ig lehet felhasználni??

2010. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!