Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire változn...

Lányok nektek mennyire változna a véleményetek hirtelen változás után?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és fiú.

Az általánosban meg a középiskolában én mindig úgy érzem, hogy engem különcnek tartanak. Az osztályban engem soha nem vesznek be a srácok, mindenki tartozik valamilyen "elit" csoportba. Csak én nem. Eléggé félős és félénk vagyok.

Elég régóta szeretnék már egy barátnőt, viszont ehhez tennem is kellene valamit.

Megkérdeztem egy lány, hogy "lányok a rosszfiúkat szeretik"? A válasz az volt, hogy igen.

Tehát az első változás az lenne, hogy stílust váltok, milyen olyan átlagos külsőm van.

Testalkatom, sovány vagyok ás magam.

Én olyan stílust gondoltam ki magamnak, hogy fekete farmer, valami sportcípő, és egy igen, rá egy menő fekete bőrkabát, erre jönne egy rövid zselézett barna haj.

Szeretnék magamnak fülbeválót is csináltatni, de a nyakláncra, karórára, gyűrűre is gondoltam, hogy azt is szeretnék hordani.

Minden "különcnek" kell valami ami túlmegy a határokon.

Én arra gondoltam, hogy feketére lakkoznám a körmeimet.

Szerintem ennek nem volna annyira meleg beütése, inkább metroszexuálisnak mondanám.

De szeretném valahogy eltüntetni magamról ezt a jófiú beütést.


2011. jún. 2. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

szerintem a körömlakkot azt 100%ban felejtsd el, meg talán a gyűrűt is. nyakláncból nem tudom milyenre gondoltál, nekem ha egy fiú nyakláncot vesz fel, akkor csak valami vékony ezüst jöhet szóba, nem ilyen fux.:D

azt mondtad, vékony vagy. kezdj el sportolni, az izmokat is szeretjük. nem a kigyúrt barmokat, de látszódjon h sportolsz. nekem pl a szélles vállak tetszenek, meg hozzá azér vastagabb karok. mert valljuk be, a széles váll is hülyén néz ki pálcika karokkal.

2011. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Hát ha szép barátnőt szeretnél,ne fesd be a körmeid. Küldesz egy képet priviben,leirom,hogy min változtass és sikered lesz:) egylány:)
2011. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne,ne,ne,neee!!

Jajj, ezt utálom a legjobban.. ne változz meg senki és semmi kedvéért. Nem kell neked is beállni a sorba! Te pont akkor leszel különleges, helyes, ha megmaradsz olyannak, amilyen vagy! Nem kell átformálnod magad, hidd el! Ha jönnie kell a szerelemnek, akkor majd jönni fog anélkül is, hogy "rosszfiú" lennél.

Személyes véleményként: én nem a rossz fiúkat szeretem. Egy olyan fiúra vágyom, aki szeret engem, tisztel, megbecsül, és vigyáz a szívemre. :) A rosszfiúk nem éppen erről a tulajdonságukról híresek!


Szóval, ne változz meg! Maradj olyan, amilyen vagy, mert hidd el, te így vagy tökéletes, és te így leszel egyszer majd egy lánynak az álompasi!!! :))


(Ha ezek után nem sikerült téged meggyőznöm, akkor legalább a körömlakkot felejtsd el!! :) )


14/l

2011. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Ékszereket ne hordj mert idejét múlt mát :D

Fülbevaló az mehet de én inkább piercinget szúratnék a helyedben

Bőrkabáthoz fel kell nőni aki nagyon fiatal alkatilag hozzá az nem vmi kóser


Rosszfiú nem attól leszel hogy napszemüvegben mászkálsz 0-24be hanem nagyszájú nyílt és őszinte véleményűeket kell ide gondolni

18/F

2011. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem mások miatt csinálnám, hanem magam miatt.


Őszintén fogalmam sincs, mit kezdjek a külsőmmel. :((

2011. jún. 2. 20:48
 6/12 A kérdező kommentje:

Megakarok változni, de nem úgy, hogy csak adom önmagamat.

Mert ez nem jött be.

Nincs barátnőm. Változnom kell. :)

2011. jún. 2. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet minden, kivéve a körömlakk. az fiún nagyon gáz. :)
2011. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Atyaég...nincs barátnőd és nem vettek be maguk közé a menő fiúk? ez nem azt jelenti hogy bolondot kell magadból csinálni! a te érdekedben mondom el a véleményem, miszerint ez egy hatalmas hülyeség. jobb ha így mondja meg valaki, mintha azután röhögnének körbe, hogy meg is csináltad.

16 éves vagy...ez még annyira fiatal...hidd el, lesz még időd baromságokat csinálni.

2011. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
először is kezdj el gyúrni. kockás has, vastag karok. ez már jó pont. semmiképp se legyen hosszú hajad. rövid, zselézett vagy "kócos". napozz! vagy szoli. csőnadrágokat, vagy 'beszarós' nacit hordj, feszülős, egyszínű pólókat. rózsafüzér. kereszt nyakláncok stb.. bőr karkötő. tornacipő, sportcipő(laposabbik fajta). üzletek, ahol vásárolj (nem kevés pénz): bershka, pull&bear, new yorker, nike, adidas, converse, c&a esetleg. és legyen oldaltáskád, nike vagy adidas. kb ennyi.. sok sikert.
2011. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron (tipikus) menő srác akarsz lenni,akkor öltözz így:csőnaci,farmer(semmiképp se vászon)menőpólók,tornacipő vagy vmilyen menő edzőcipő,esetleg vmilyen trendi karkötő pl. [link] [link] (a Too Late-es cuccok nagyon menők)

A hajad:legyen felzselézve [link]

[link]

[link]

Keress magadnak vmilyen sportot amitől izmosodhatsz.Járj futni,kajakozz amire épp van lehetőséged.Izompólót csak akkor hordj,ha ki van dolgozva kellőképp a tested,nincs szánalmasabb mikor egy kidolgozatlan béna pasi izompólóban feszít(személy szerint ez a halálom)A fekete körömlakkot meg felejtsd el!(olyat csak az emós fiúk használnak)

Ha szemüveges vagy viselj kontaktlencsét.

Nem feltétlenül kell drága ruhákban járnod,de a stílusodra mindenképp figyelj oda.Ha jó anyagi helyzetben van a családod akkor látogass el az Aréna Plázába vagy a Westendbe egy kiadós ruha cserére.Hajrá!:)

Ha akarsz küldhetsz privát e-mailt és megmondom,mit változtatnék rajtad:)

2011. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!