Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha most 15 éves lány vagyok,...

Ha most 15 éves lány vagyok, akkor 23-25 éves koromra sokat fog még változni az arcom? Lehetek szebb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteget fog,ne aggódj. Persze az alap vonásaid maradnak,tehát felismerhető leszel :) de markánsodik az arcod,majd finomodnak a vonalak. Nemhogy ilyen sok év alatt, egy év alatt változhatsz rengeteget. Én pl 15 évesen egy csúf kis béka voltam, majd cuki kislány és 20 évesen megnőiesedtem.
2011. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A végleges arcszerkezeted szerintem már kialakult. (Tehát a jellegzetes vonásaid megmaradnak) de ettől függetlenül nagyon sokat fogsz változni! Egyre érettebb és nőiesebb leszel, s ha megfelelő lelki békére találsz, kiegyensúlyozottan fogsz élni, megszépülsz mindenféle változás nélkül. :)
2011. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan sokat szerintem már nem fog. Vagyis valamennyit nyilván, de az alap arcszerkezeted már ilyen marad.
2011. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!