Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Hajgöndörítő...

Mennyibe kerül Hajgöndörítő spray/hab?

Figyelt kérdés

bocsi tudom hogy rossz kategóriába tettem de talán ehez áll a legközelebb...


ömh igen a kérdés:MENNYIBE KERÜL BP.-n DM-ben HAJGÖNDÖRÍTŐ SPRAY/HAB?(márka nevét is kérném szépen!)


köszönöm!!:)


2011. jún. 5. 16:16
 1/8 anonim válasza:
Én a Balea-s hajgöndörítő spray-t használtam, de igazából csak illatosítónak volt jó....semmit nem ér. Eleve a Balae-s termékek semmit sem érnek . A vízen kívül csak ilyen illatosító anyagokat tartalmaznak. De amúgy kb. 500 Ft.
2011. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!és esetleg olyan ami használ?:DDD
2011. jún. 5. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt van pár

2011. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ksznm szpn!de netről nem rendelek...különben ezek drágák én véleményem szerint...HELP!!!!!
2011. jún. 5. 19:07
 5/8 habibi ***** válasza:

szia :)

én Balea göndör hajra való sampont (bocsi, nem hab v. spray) használok , és nekem bevált, igaz természetesem hagyom megszáradni, majd mikor még picit nedves akkor hajzselével (nem hajhab, mert attól ragad és nem szeretem, ha megkeményedik) megnyomkodom a loknijaim és akkor szép marad, még ha elalszom is, akkor is tartja a formáját és olyan szééép loknis :) de próbálgass termékeket, lehet , hogy neked más fog beválni.

2011. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia!:) köszi!:)és neked göndör a hajad vagy azért használod hogy göndör legyen?és mennyibe kerül?
2011. jún. 5. 19:23
 7/8 habibi ***** válasza:
ha normális sampont használok és nem zselézek, akkor hullámos a hajam, ha így csinálok , ahogy leírtam az előbb, akkor loknis lesz a hajam, mintha becsavartam volna és rugalmas is lesz. Hát az árát nem tudom forintban, de úgy 2 euró körül vettem
2011. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem.köszi!:)
2011. jún. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!