Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyen nagyon hullámos...

Hogyan legyen nagyon hullámos a hajam?

Figyelt kérdés
kicsit félre fogalmaztam...ugyértem hogy hnapo suliba szeretnék elég hullámos(szinte göndör)hajat viszont nincs hajsütővasam(nem is engednék a szüleim)sem hajgöndörítő spray se hajvasi...eleve hullámos de aligha...ti hogyan csináljátok???tnap mostam hajat szóval lehetőleg ne vizess hajjal kelljen...
2011. jún. 5. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
fond be. bár azt jobb vizes hajjal, de nem baj, mert aélkül is behullámosodik
2011. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
beszoktam fonni estére de még vizesen se lesz olyan mint amilyennek szeretném...esetleg más mód?
2011. jún. 5. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha vizesen se... akkor sehogy. Ha van hajcsavaród, használd azt, esetleg tekerd fel rongydarabokra. De a haj szárazon csak hővel formázható.
2011. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt a tuti ötlet : EGYÁTALÁN NEM ÁRTALMAS, víz kell hozzá és alifólia


http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg

Nagyon vizes hajjal sem kell éppen elég ha benedvesíted.

2011. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az utolsónak nagyon szépen köszönöm!!!=)


jah és mindenkinek:)))aki esetleg tud még segíteni az írjon pls!thx!(:

2011. jún. 6. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!