Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szemöldökömmel...

Mit csináljak a szemöldökömmel, hogy ne legyen hullámos?

Figyelt kérdés

Nem ez életem legnagyobb gondja, de mégis zavar, hogy másnak normális a szemöldöke, nekem meg valami miatt behullámosodnak a szálak. Gondolom az lehet az oka, hogy 1-1 szál elég hosszú, de ha visszább vágnám, akkor meg idiótán nézne ki.


Hogy kerüljem el a hullámosodást?


2009. szept. 14. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
uhh tudom milyen idegesítő:S:D de nekem általában egy arcmosástól visszaáll a "rend"..:D
2009. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól nekem is kb. fél órára. De hát nem moshatok fél óránként arcot.
2009. szept. 14. 23:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a hajam egyenes szálú. (ha számít valamit a kérdés szempontjából)
2009. szept. 14. 23:52
 4/8 anonim válasza:

szia,

a hosszabb szálakat vagy kiszedegeted

vagy kozmetikussal rendszeresen levágatod

2009. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj szemöldökápoló zselét. Azzal ha átfésülöd, akkor egész sokáig rendezett marad.
2009. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne vágasd a szemöldököd, mert egy idő után megerősödik, mint a haj a sok vágástól. Kozmetikus, hidd el rendberakja!!
2009. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van szemöldökfésűd (valami olcsó fogkefe is megteszi) arra fújj hajlakkot és azzal fésüld át a szemöldököd, formázni is tudod és nem egyenes lesz. :)
2009. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. először nem lesz hullámost akartam írni, aztán egyenest. így jött össze a nem egyenes. bocsi.

írj, ha kipróbáltad :)

2009. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!