Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól állna úgy...

Szerintetek jól állna úgy összességében? /többi lent/

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem világos barna, de már egy ideje melíroztatjuk, szinte már teljesen szőke. Ezidő alatt kicsit kihullott a hajam természetesen, már egyáltalán nem annyira dús. Jövőhéten készülök mégtöbb szőkét tenni bele, és úgy tervezem hogy nyáron átfesthetném vörösre az egészet. Szerintetek egy világosbőrű, zöldszemű, félhosszú hajú lánynak jól állna? Megéri -e még egyáltalán a kockázat hogy mégjobban roncsolom a hajam?
2011. jún. 5. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lebeszélnélek a vörösről, maradj inkább a szőkénél (nagyon szőkét amúgy be sem fogná...)

Én is világos bőrű, zöld szemű, félhosszú hajú vagyok, és én pl rohadtul megbántam a vöröset, nem tetszett, sokat szenvedtem, hogy eltűnjön végre, még most is halványan látni a szőkében, holnap fogom újra festeni (szőkére), ha minden jól megy.

2011. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt vörös hajam és imádtam. Alapból középbarna hajam van és már több hónapja nem festetem meg nem is fogom, hogy regenerálódjon. De igaza van az előzőnek is. Ha befested vörösre és később újra szőkét akarsz, az nagy macera lesz.
2011. jún. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megéri. A zöld szemhez a legszebb a vörös haj.
2011. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jo lenne. Ha a szoke tetszik magadon, akkor a voros is tetszeni fog es igazi felfrissules lesz.

En 1-2 evente valtogatom a voros es a szoke hajszint, vorosbol az elenkvorosre gondolok.

Es nagyon jo.

Altalaban mindig tavasszal valtok vorosre, nyaron jo vorosnek lenni (ha apolod, akkor a nap sem pusztitja jobban, mint a szoket).

1-2 evvel kesobb pedig osszel elkezdi a fodrasz a szokites folyamatat (kicsit szed le, vilagos barnat tesz ra, megint kicsit szed le, vilagosabbat tesz plusz melir es igy tovabb, honapokig tart, de igy a hajam is szep marad).


Es igen, befogja a szoket a voros, nekem nem is kopott jobban, mint a tobbi.

2011. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!