Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A bob frizura jol allna nekem?

A bob frizura jol allna nekem?

Figyelt kérdés

Ezekhez hasonlora gondoltam: [link]


Ovalis arcom van, sotet, nagy es hangsulyos szemem, sajnos ehhez egy szelesebb orr is tarsul. Nem durvan nagy, nem horgos, de nem is pisze sajnos.


Ugye igy inkabb nem kellene teljes frufrut vagatnom hozza, max oldalfrufrut, ugye?

Mert a szememet szoktam hangsulyozni, attol fele, hogy egy teljes frufru pont a szememet arnyekolna be es az orrom kerulne eloterbe. :D


2011. okt. 18. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bob, hanem bubi.
2011. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez inkább a bob és a bubi keveréke :) De sztem ez nagy általánosságban mindenkinek jól áll :) bár a frufrut én kerülném...
2011. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszt a masodik valaszolonak!


Elsonek: bubi? Fogalmam sincs. Van kulonbseg? Mert en nem Magyarorszagon vagyok es itt bob-nak hivjak az osszes hasonlot.

2011. okt. 18. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Húú, hasonló a fejed az enyémhez, és szerintem jól állna, mert az oválisnak minden jól áll.
2011. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!