Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » VV Dya mennyi magas? Alacsony...

VV Dya mennyi magas? Alacsony vékony lánynak is lehet ugyanolyan "bomba" alakja, mint neki? Az összképben nagyon sokat számít, hogy valaki magas vagy alacsony?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

170cm, jó alakja van, de nem tökéletes, arányokban nem stimmel minden, túl hosszú a törzse, a derék/csípő arány sem az igazi, de tagadhatatlanul jó formában van.


Egy alacsony lánynak simán lehet nagyon-nagyon jó alakja, nincs szükség ahhoz komoly magasságra, hogy valakinek jó teste legyen.

2011. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam mert én 161 cm vagyok és igaz, hogy vékony (csípőm persze van) meg minden, de azért tartottam attól, hogy az magasság túl nagyban számít..
2011. nov. 7. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező! Dyuska egy hatalmas nagy műr*banc, aki buta, mint a tök. Az alakja egyáltalán nem nagy szám, jó magas, hozzá csináltatott két hatalmas műcsecset, de dereka meg a csípője, mindene egybe van...
2011. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam, hogy az alacsonyságommal is tudok csinos lenni :)
2011. nov. 7. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Annál a vonalzó+2narancs felállásnál le merem fogadni, hogy 1000x jobban nézel ki... 2 felfújt csöcs, 0 derék, 0 csípő, 0 segg, pálcika lábal... Hát qrva bomba alak... xD

Magadból hozd ki, amit tudsz, ne akarj erre a nyomortanyára hasonlítani:-D

2011. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
170cm-el valaki magas??? Én 179vagyok és magas!!!De szerintem a "magas" 175cm felett kezdődik!!
2011. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó: a női átlagmagasság kb. 165 :)
2012. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!