Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítás 10mmtől otthoni...

Fültágítás 10mmtől otthoni eszközökkel?

Figyelt kérdés

Most 11 mm a fülem eddig négy színű tolnak a gumi burkolata volt benne (10mm) ,és most tettem bele egy lakkfilcnek a végét az 11 mm


,és arra lennék kíváncsi,hogy mivel tágítsam tovább ami nagyobb mint 10 mm ,de azért bele tudom gyömöszölni a fülembe.Előre is köszönöm,ja és olyanok kíméljenek ,hogy dugjam bele a péniszem meg hasonlók


2011. jún. 7. 22:18
1 2
 1/13 tetris ***** válasza:
Partvisnyél?
2011. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hot_kiss ***** válasza:

Énis házilag tágítom a fülem. Próbáld valami kúpos, vastagabb tollat keresni, valami kupakot vagy akár még a FÜLpiszkálók is jóötlet. Csak attól kicsit szögletes lesz, nem teljesen kerek alakú, de ezpersze korrigálható, ha nagyobblesz(:

Mekkorára tervezed? *-*

2011. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
anno 26os volt,csak elszakadt ,és össze kellett varratnom,és most megint rám jött de minimum 20 mm az biztos :)
2011. jún. 7. 22:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez megfelel?? [link] :DDD
2011. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"de ezpersze korrigálható, ha nagyobblesz(:" Ez nem minden esetben igaz! Ha tágítasz jobbra-balra biztos hogy elcseszed és a füled egy helyen sokkal vékonyabb lesz. Ezáltal elszakadhat... A vékonyabb szövegkiemelő kupakja 12mm-es, onnan jöhetnek a tollkupakok :P
2011. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

14:00 : köszi a tippet,de még éjszaka megláttam anyám körömlakkjának a kupakját ami kb 12mmtől 16mmig tágít,szóval be is búrtam tőle az éjszaka folyamán:D Anno nekem is úgy szakadt el a fülem,hogy nem kör alakú tárgyakkal tágítottam ,és nagyon elvékonyodott a bőr alul,de azért köszi a tippeket,és még jöhetnek nyugodtan.

mindenkinek ment a "hasznos" :)

2011. jún. 8. 15:19
 7/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Tegnap vettem ki a 33ast, én is így tágítottam ráadásul még ki is fordult úgyhogy elég csúnya látvány volt... Most megvárom mennyire megy vissza és onnan újrakezdem hátha normálisan ki tudom tágítani. :P Igen, nézz szét anyukád cuccai közt kész aranybánya lesz. :)

19/L

2011. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

huh,pedig 33as fül jól nézhet ki :D


bele raktam a körömlakk tetejét ,szóval most már 16 mmnél nagyobb cuccok érdekelnének ha valakinek van valami ötlete azt szívesen meghallgatom :D

2011. jún. 8. 20:33
 9/13 anonim ***** válasza:

igen, jól nézett ki :P

megint anyukádtól kérj kellékeket:

17mm: szempillaspirál kivágva

18mm: szempillaspirál kupak

és ha 20asig tágítod akkor vegyél 20as tágítót

am ezt nem is tudtam hogy miután összevarrták, még lehet újból tágítani :O

2011. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hááát ugye össze varrják ,és miután összeforrt kiveszik a varratokat,és utána ugyan olyan mint újkorába:D Csak sokkal jobban tágul mintha először tágítanád ,mert már megvannak nyúlva a szövetek ,nekem is 4 nap alatt lett 16os tágeszem :D
2011. jún. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!