Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hófehér bőrrel is felvehetek...

Hófehér bőrrel is felvehetek sortot?

Figyelt kérdés

Hófehér bőröm van, meglátszik rajta minden kis apróság. Emiatt sokáig még a vállamat sem mertem mutogatni. A felső részemmel megbarátkoztam, de lábammal még mindig nem sikerült. Utálom h hófehér a bőröm. De nyáron nagy melegben mégsem szeretnék hosszúnadrágban menni mindenhova. Szerintetek nagyon hülyén mutatna a sort a hófehér lábamhoz? Egyszerűen nem merem felvenni, mert félek h kibeszélnek hogy hogy néz ki.Szerintetek?

15/L


2011. jún. 8. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd fel.

Én csak leégni tudok nekem is nagyon fehér a bőröm. Nem ajánlott a szolizás sem. Nem hogy még a napozás...

De attól még jól érzem magam rövid nadrágban vagy szoknyában. Nekem is vannak hibáim rajta amik jobban meglátszanak, de nem igazán érdekel. Persze teszek ellene, de most mit csináljak, ha ilyenek az adottságaim? Így születtem és kész, el kell fogadni. És ki kell hozni belőle egy jobb szintet. És ha ehhez rövid nadrágot, szoknyát kell viselnem akkor azt is fogok viselni.

Te is nyugodtan hord, biztos jól áll rajtad.

2011. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Napoz egy kicsit hogy legyen jobb a színed. Szerintem vedd fel csak vigyázz nehogy leégjen a napon.
2011. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Darcy01 ***** válasza:
100%

Nyugodtan vegyél fel rövid nadrágot. A bőröd színéről nem tehetsz, elég primitív, aki ilyen miatt kinevetne.

Szerintem ne válassz feketét, mert túl nagy lenne a kontraszt a bőröd és a fekete anyag között. Egyébként hajrá:-)

2011. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd fel a sortot! Szép a fehér bőr, nekem is az van:)
2011. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen hófehérke vagyok,de én szeretem,jól áll :) Mindig azt mondják hogy olyan vagyok mint egy porcelánbaba :) Ne szégyelld te sem,majd a sok szolis lány szégyellheti a ráncos,narancssárga bőrét ;)

És nyugodtan hordj rövid ruhákat,én is azt teszem :)

2011. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a biztatásokat :)
2011. jún. 9. 06:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk imádják a fehér bőrt. Miért is ne vennéd fel a sortot?
2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én valahogy rosszul érzem benne magam. Mindenki megbámul :S
2011. jún. 9. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Az is azért van, mert "túl" szex.
2011. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a porcelánfehér bőr nagyon elegáns és gyönyörű is tud lenni,ha az illető megbarátkozik vele.Úgyhogy hidd el,hogy nyugodtan horhatsz rövidgatyát!!!:)
2011. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!