Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hófehér bőr, szép, divatos?

Hófehér bőr, szép, divatos?

Figyelt kérdés
A bőröm hófehér,nem csináltam vele semmit mióta az eszemet tudom ilyen. 16.Lajos korában fehérnek lenni volt divat.De ma mindenki szolárbarna.Én szeretem így a bőröm,szerintem elegáns és arisztokratikus.De mi a véleményetek? Nők,férfiak válaszának egyaránt örülök.
2011. okt. 25. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
divatosnak nem mondanám, de lehet szép is (:
2011. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is nem bőrszín függő, hogy elegáns vagy e. És nem mindenki szolárbarna, van átmenet is a kettő közt. Saját véleményem szerint a barnább bőrszín előnyösebb, mert eltakarja az apróbb bőrhibákat. Télen én is hófehér vagyok, nyáron viszont gyorsan lebarnulok, akkor is, ha nem napozok.

25N

2011. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem divatos, de szép. Én szeretek fehér lenni, igazából sosem voltam oda a divatért, alapból nem szeretem a kommersz dolgokat. Nem vagyok az a típus, aki világít a sötétben, de pl. alapozót nem tudok normálisat venni, mert a legvilágosabb is barnának vagy narancssárgának néz ki rajtam.

Igen, régen, még a XIX. században is (amit imádok és tetszenek az ilyen stílusú ruhák, hajak, stb.)a fehér volt a divat. Nem rizsporozták meg púderezték hófehérré magukat, a természetesség volt a nyerő. A fehér a felsőbb rangúak színe volt, a parasztok voltak barnák, akik a napon dolgoztak.

2011. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Lehet szép is de viszont lehet csúnya is. Én tulajdonképpen nem szeretem a nagyon fehér bőrű lányokat, inkább a szép barnákat de azt is mértékkel :) Ha esetleg fiú lennék akkor nem tudom hogy mi jön be a csajoknak de szerintem inkább a barnák.

16/F

2012. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
szerintem sokkal jobb mint a szolis szín!amikor te 40éves leszel,majd mosolyogsz mikor a veled egykoru szolis lányok már 60-nak fognak kinézni!!;)
2012. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 theazombiee válasza:
gyönyörű
2015. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hófehér bőr a szépségideálom! (=
2020. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!