Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nem mondaná meg a média,...

Ha nem mondaná meg a média, hogy mi az, hogy szép (vékony lányok stb. ) akkor mit gondolnánk annak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell a médiának hinni. Nekem például a médiában istenített nőszemélyek 85%-a nem tetszik. Nem mondom, hogy rám nincs hatással a média, mert nyilván van, de az átlagnál jóval kevésbé tartom magam befolyásolhatónak.

Más megközelítésből, soha nem fogod megtudni, mert média mindig lesz, és mindig sulykolni fogja az ideálokat.

2011. jún. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek neki, de természetesen rám is van hatása. Csak olyan furcsa belegondolni, hogy sokan azokat az ideálokat keresik, amiket a tévében vagy az újságban látnak, vagy hogy a lányok szinte egymás hasonmásai akarnak lenni...
2011. jún. 9. 02:01
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Többször megfigyeltem, hogy a husisabb, de nem duci, tehát egészséges testsúllyal rendelkező lányokat lekövérezik ezen az oldalon. Miért kéne mindenkinek csontrakétának lennie? A fiúk többségének szerintem nem az jön be.
2011. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
igen, azért kövérezzük le a husisabb, nem duci lányokat, mert ők jönnek be:) kinek kéne egy ronda modellalkatú lány, azok csupa csont és bőr, pfujj, elkap a hányinger ha meglátok egyet. egyetek csak amennyit jól esik lányok, azt szeretjük, ha van mit fogni:)
2011. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem. Az anorexiás lányokat a média és senki más sem tartja szépnek. Azokat tartják annak akin van mit fogni, de nincs elhízva sem. Nézzétek meg a jóban rosszbanos bettit (Szabó Zsófi) mostanában őt tartják a szépnek és tökéletesnek, mégsem csontváz, telejsen egészséges testalkattal rendelkezik. Azokat a nőket akik meg kicsit el vannak hízva, még jó hogy nem tartják szépnek, hiszen nem egészséges. Nem véletlenül az elhízottaknak van több egészségügyi problémájuk, és az orvosok is óva intik diétára az embereket ha tulsúlyosak.

Még mielőtt bárki is a médiára fogná hogy a véknyakat tartják szépnek, csak mert nincs kedve fogyókúrázni, előbb gondoljon bele abba hogy vajon miért egészségesebbek az 55 kiló körüli emberek, mint a 75 kilósak. Vagy esetleg arra hogy mennyivel kellemesebb látvány egy feszes bőrű lány aki átélgos testalkatú, mint egy olyan aki valószínűleg több éve nem is sportolt.

Tudom hogy le leszek pontozva, de nagyon idegesít hogy már-már ott tartunk hogy az egészséges testalkattal rendelkezőket és az azokat szépnek tartókat nézik le, míg istenítik az elhízott lányokat, merthát valamivel kimkell bújni a fogyókúra alól...

2011. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
pacsi az utolsónak
2011. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti te félreértettél. A kövéreket senki sem tartja vonzónak. Sportolok, 52 kiló vagyok, de tuti lenne pár ember, aki itt lekövérezne. A mai tinik azt hiszik, csak 50 kiló alatt nézhetnek ki jól és egy egészséges testalkatú 13 évesnek is fogyókúrát javasolnak. Szerinted ez normális?
2011. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem ez tetszene:

[link]

2011. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj, nem akartam én vitát inditani. És nem is csak konkrétan az emberekre gondoltam, amikor kiirtam a kérdést.:)
2011. jún. 9. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:

hát én lány vagyok, de az ideális álom alak az olyan lenne mint ebben a klipben a végén a csaj: http://www.youtube.com/watch?v=Hgf6jkp8bwQ

vagy mint Rihanna.

2011. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!