Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép ennek a lánynak az...

Szép ennek a lánynak az alakja? Vagy már túl vékony?

Figyelt kérdés
[link] ezen az oldalon van, csak hajtsd lejjebb, és ott van teljes kép is róla..Járnál egy ilyen alakú lánnyal?
2011. szept. 4. 09:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg vékony. De ha nagyon megszeretném, és kb. 14 éves lennék, akár járhatnék is vele.


Hogy elkalandozzak a kérdéstől, elszomorító, hogy milyen ribancot csináltak ebből a kislányból.

2011. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Olyan, mint egy kukac, nekem nem tetszik.

De az egész csaj fura, olyan valószínűtlenül szép, mint valami tünde-karakter egy játékban.

2011. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Ja elég vékony, de nem amiatt nem járnék vele :)


Szegénykém szörnyen mű és egyben gyönyörű... mi lesz belőle pár év múlva...

2011. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Hahah, lol mint egy nyalóka, pálcika testen egy hatalmas színes gömb, ez a kisr.ibanc-stílus nagyon nem jön be
2011. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ugy tunik mintha ez a lany nem is lenne valodi:))
2011. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A labai meg tele vannak utodesekkel!
2011. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a testéhez képest hatalmas a feje :D
2011. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csodaszép, és jól áll neki ez a vékonyság.Felszedhetne néhány kilót, de igy is tökéletes.:)
2011. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
igen egy kicsit tényleg mű, de 1-2 kiló plusz és gyönyörű lenne! ahhoz képest hogy vékony szép a melle. ha persze nem mű :D van egy kép róla amin a lába van csak, és tele vagy kék foltokkal, az olyan mint akit bántalmaztak volna, vagy megerőszakoltak volna ://
2011. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
te jó ég! rájöttem honnan ismerős ez a lány!!! ez dakota rose, kiki kannibal húga. ugye? :D amúgy szép, kislányos alakja és arca van. a régi énjéhez képest ezerszer jobb. [link] [link] <-- ilyen volt régen. régen én is ilyen akartam lenni, ő és a nővére volt a példaképem.. csak sajnos se az anyagi helyzetünk, sem az alkatom nem engedhette ezt meg. de még mindig gyönyörűnek találom őt. főleg így, hogy stílust váltott :)
2011. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!