Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valamilyen szer amivel...

Van valamilyen szer amivel meg lehet oldani hogy a korom drasztikusan megerosodjon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan zselével vonja be a manikűrös, amivel a műkörmöt szokták csinálni. Tehát nem műkörmöd lesz, hanem a sajátot erősíti meg.

Ennél drasztikusabb nincs!


Belülről sok vitamin, vigyázni kell, ne repedjen be, körömerősítő lakk esetleg segíthet, és legalább hetente kétszer ápold olajjal, és naponta olyan kézkrémmel, ami a körmöt is ápolja.

2011. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egészséges táplálkozás. Nem azonnal hat, kell neki idő, de tökéletes megoldás, mert a probléma okát szünteti meg.

A köröm ugyanis az egészségtelen táplálkozás és vitaminhiány egyik legjobb indikátora.

2011. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amit rá kell kenni és hosszú távon rajta kell hagyni (több nap) az sosem hatásos, mert a köröm akkor erősödik, ha LEVEGŐZIK! ha nem kap úgymond levegőt, akkor nem erősödik, ergo gyengül. körömerősítő (Biovanne pl.) vitaminok szedése, egészséges táplálkozás!
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát egyik ismerősöm addig használt körömerősítőt, amíg ilyen tök kemény és vastag körme nem lett. Aztán meg lesett, hogy hozzáér valamihez és lepattan.

Nekem vékony körmöm van, hajlítgatni is lehet, és hacsak nagyon bele nem akad valamibe, nem törik le. Szóval nem feltétlen jó az, ha betonkemény. (lásd üveg vs gumilabda esete :D)

Én is inkább a belső táplálást ajánlom, az sokkal jobb, ha egészséges, akkor nem törik igazán. Vagy zselé, de szerintem az természetellenes és csúnya, nem tudom te hogy állsz vele, és mennyit tudsz erre költeni. :D

2011. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:02:

A köröm egy elhalt szaruréteg, és NEM LÉLEGZIK!!!!!!!


egyébkéntr helyes táplálkozással érheted el a legjobb eredményt, persze ez nem azonnali dolog.

2011. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!