Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás, fájdalom?

Tetoválás, fájdalom?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak akik nem osztanak le !!!!!


szóval szeretnék csináltatni egy tetoválást, és arra vagyok kíváncsi, hogy vajon mennyire fájhat ?

és most jön az a része, ami miatt lehet páran be fognak szólni, de NEM kell , rájöttem, hogy hülye voltam annó ... tehát 3 éve az alkaromba véstem 1-2 dolgot, és még most is látszik .. na a kérdés, hogy annál még sokkal fájdalmasabb a dolog ?


2011. jún. 11. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Még sosem véstem magamba dolgokat, szóval nemtudod összehasonlítani a kettőt, de szerintem a tetoválás ahhoz képest semmiség lesz. Esetleg olyan helyeken lehet kellemetlenebb, ahol kivesebb a zsír vagy izomréteg a bőr alatt. Nekem pl a vállam teteje volt kicsit érzékenyebb, mert ott szinte a csont van a bőr alatt, de fájdalmasnak ott sem nevezném. A karomon meg főleg nem fájt, amint megszoktam még kellemesnek is éreztem, pedig nemvagyok mazoista:D
2011. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem a derekamon és a csipőmön van.Nem fájt,csak kicsit kellemetlen,mintha egy tűvel karcolnák a tested.A láb gyantázás fájdalmasabb:D
2011. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy kinek mekkora a fájdalomküszöbe.

Nekem is van tetkóm kettő is.Az egyik a derekamon,a másik vállamon.Nekem mindkettő nagyon fájt.A derekamnál sírtam is egy kicsit..Sajnos nekem elég kicsi a fájdalomküszöböm.

Nemsokára megyek lábfejre is tetováltatni,de azt már csakis érzéstelenítéssel fogom megcsináltatni..

2011. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

érzéstelenítéssel tetováltatni?:O

már bocsi, de azért legalább elviselhetnéd, ha már varratsz magadra. Pedig a mai gépi tetoválások semmik a tradícionálisakhoz képest. Amúgy a fájdalomküszöböt lehet tudatosan is befolyásolni.

2011. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Nekem a bokámon, felkar belsőfelén, meg a kulcscsontomnál fájt jobban. A többinél elviselhető. De annyira emberfüggő. Én végig beszélgettem, újságot olvastam. Barátnőm meg majdnem összepisilte a magát, lesápadt stb.
2011. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem nem fájt. Az is sokat jelentett hogy a barátaim elterelték a figyelmemet és nem is koncentráltam rá. :)
2011. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a csuklómon van, fájni fájt, de kibírható. Főleg az ér körül szisszentem fel egyszer, mikor arra járt a tű. Nem kellemes érzés, de ki lehet bírni. A figyelemelterelés tényleg jó, én is egyfolytában beszéltem így könnyebben kibírtam. A satírozás már nem fáj annyira mint a kontúr. Igazából a tűt nem is érzed, kicsit olyan mintha megkarmolna valami. De a végeredmény mindenért kárpótol :D
2011. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az alkaromon van egy saját készítésű rajz, mivel grafikus vagyok és az egyik legjobban sikerült rajzomat rakattam fel.

Egy pici fájdalom volt, de simán kibírtam. Viszont nem messze egy elég keményfiúnak kinéző emberke a hátára tetováltatott egy piros fejű ördögfigurát és hát ordíbált, nem is értettük a tetováló csajjal, hogy mit visítozik. :D

2011. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
régebben én is vésegettem a karomat és amikor pár hete csináltattam az alkaromra a tetoválást, az kevésbé fájt. nem volt egy leányálom, de azt se mondhatnám hogy fájt, inkább csak kellemetlen volt.
2011. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is 3 és fél hete csináltattam meg, hát mondanom sem kell, majdnem elröhögtem magam, amikor megéreztem, hogy mitől paráztam :D én a bokámra csináltattam, de egyáltalán nem fájt :D inkább csikizett :D
2011. júl. 22. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!