Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás készítése előtt ha...

Tetoválás készítése előtt ha beveszek vmi fájdalom csillapítót elviselhetőbb lesz a fájdalom? Folyt .

Figyelt kérdés

Jó kiszúrt velem az élet.Ugyanis nemsoká csináltatok a derekamra/hátamra tetkót és most megjött és alapjáraton fáj mindenem.Meg még erre rájön a meleg, meg a tetkó fájdalma.Van már tetóválásom, tudom mennyire fáj.

Vagy tudtok vmit ami hatásos?????

Azt olvastam hogy ilyenkor a lányoknál érzékenyebb/fájdalmasabb a tetkó.


2011. aug. 29. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

a fájdalomcsillapító nem csillapítja az ilyen jellegű sérüléseket követő fájdalmat, szóval semmi értelme.

szerinted ha elvágod az ujjad akkor az algopyrin csökkenti a fájdalmat? nem, mert más mechanizmus hozza létre a 2 típusú fájdalmat.

nem fog jobban fájni, hidd el. nekem is megvolt, mikor csinálták.

2011. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes! :) Én is úgy csináltattam tetkót, hogy menstruáltam! Ráadásul vagy 40 fok volt! Én a bokámra csináltattam, háááát nem volt kellemes, de nem vettem be előtte semmit! Ki lehet bírni!
2011. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a lábamon és a lapockámon nekem is van.Nem volt annyira vészes.De most alapjáraton nem jó van a derekam.
2011. aug. 29. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tetoválóművészt, hogy előtte befújhatod-e Lydocain spray-vel. Patikában lehet kapni, érzéstelenítő spray, érdemes lenne megpróbálni. Vagy csak halaszd el a tetkót:)
2011. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eltetetni máshová nem akarom, valahogy majd csak túlélem!
2011. aug. 30. 11:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Kész van,ki lehetett bírni!
2011. szept. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!