Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki okos, komoly és...

Lehet valaki okos, komoly és csinos, de átlagos tini?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves lány vagyok.Kitűnő tanulmányi eredményt produkálok egy elég erős iskolában minimális tanulással.Jó a memóriám.Persze az osztályban úgy gondolják,hogy én állandóan otthon ülök és tanulok.A legtöbben gyönyörűnek tartanak(most nem részletezem a külsőmet,mert nem az a lényeg)Mindenki úgy véli,hogy nagyon komoly és érett vagyok a koromhoz képest.De ez nem mindig jó,mert míg a velem egyidős lányok általában gondtalanul élnek,addig én állandóan kattogok valamin.Szerintetek mi lenne a jó döntés?Törődjek azzal hogy a többi tini mit gondol rólam vagy egyszerűen csináljam azt,ami jól esik?Kinek feleljek meg?Csak magamnak?Ahhoz nem hiszem,hogy elég erős vagyok.Jár(t) valaki hasonló cipőben?
2011. jún. 12. 16:00
1 2
 1/11 flora08 ***** válasza:
100%
Vannak olyan szerencsés emberek, mint te, hogy nem kell állandóan magolniuk, anélkül is jó az eredményük. Ezt sokan nem hiszik el, de ne is törődj velük, örülj az eredményeidnek. Én is mindig érettebbnek tartottam magam a koromnál, a barátaim is pár évvel idősebbek. Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol rólad. Csak azokra figyelj, akik szeretnek téged. Remélem tudtam segíteni:) 19/L
2011. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16:21-esnek:Köszönöm szépen!:)
2011. jún. 12. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, most le fogsz pontozni, de az intelligenciaszint nem a bizonyítványtól függ. Ha tényleg kiemelkedően okos lennél, evidens lenne számodra, hogy sosem a többség után kell menni, hanem mindenkinek a SAJÁT útját kell járnia.

Szóval lehet úszni árral szemben is. Igaz, néha nehéz, de így legalább tudni fogod, hogy ha valaki szeret, akkor azért szeret aki vagy. Ergo csak MAGADNAK felelj meg mindig, sose másnak!

Szintén 13/L

2011. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Mintha magamról olvasnák! Rólam is mindig ezt mondják,hogy gyönyörű vagyok és azt hiszek tanulok állandóan. :)

Én úgy csinálom az életem ahogy jól esik ha suliban piszkálnak az eszem miatt azt irígységnek veszem :)


13L

2011. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le,zöld kezet nyomtam.Köszönöm a választ,de nem értek egyet azzal,hogy az inteligenciától függene,hogy evidens-e,hogy nem kell,hogy érdekeljenek.Mert TUDOM,hogy nem kéne,hogy érdekeljen,de megvalósítani nem annyira könnyű,mint megérteni.És a következőnek is köszönöm szépen!:)
2011. jún. 13. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Na, ez nekem magas. Mérlegelés segítségével (mert ugyebár csak úgy lehet) rájösz, hogy mi a helyes, aztán elhatározod, hogy magadat fogod adni, de megvalósítani már nem tudod a tervedet? Miért, ha már jópárszor átgondoltad a dolgot?

(Második voltam.)

2011. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy meg tudom jól fogalmazni.De ahhoz,hogy ne érdekeljen mások véleménye szerintem nagyon erősnek kell lenni,mert így,hogy törődök a véleményükkel így kedvesek velem(persze nem barátként csak haverként),de nyilván nem szeretnek és én sem őket.És azt hiszem könnyebb lenne,ha nem érdekelne azoknak a véleménye,akik nem fontosak nekem,DE azért nehéz megvalósítani,mert félek,hogy nem fogom tudni elviselni,hogy kibeszélnek.De lehet,hogy teljesen alaptalan a félelmem és tök jól viselném.Egyébként már sokat fejlődtem,hála a kommenteiteknek,úgyhogy köszi mindenkinek,aki írt!!!:)
2011. jún. 16. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na látod. Tök felesleges megjátszand magad, mert akik szeretnek, valójában nem téged szeretnek. Mellesleg így is simán fennáll az esélye, hogy kibeszélnek, csak - mivel ettől kibeszélés a kibeszélés - nem tudsz róla.

Hidd el, másképp is meg lehet lenni. Én magamat adom, mióta az eszemet tudom, és bár nem én vagyok a legnépszerűbb gyerek a suliban, az osztályom bír és vannak haverjaim is. A különbség csak annyi, hogy tudom, hogy ők TÉNYLEG a haverjaim, hiszen ENGEM csípnek és nem azt a nemlétező személyt, akinek kiadom magam. Remélem, érthetően fogalmaztam.

Amúgy nincs mit.:D

2011. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,érthető volt.Valószínóleg jövőre már sikerülni fog a suliban és a gimibe már teljesen tiszta lappal és magamat adva tudok menni.Úgyhogy tényleg köszi mindenkinek!:)
2011. jún. 17. 19:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és neked,aki többet írtál,külön köszönöm,mert ez volt a leghasznosabb,hogy megkérdezted és ezzel magamnak is választ kellett adnom és rádöbbentettél dolgokra.Úgyhogy KÖSZIIIII!:)Nem tudom,írtad-e már,de hány éves vagy?
2011. jún. 17. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!