Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valószínű, hogy a főiskolán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű, hogy a főiskolán fogok találni egy rendes, átlagos/helyes, komoly fiút?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék már egy igazi kapcsolatot. Úgy jöttem el, hogy itt biztos lesz valaki. Nagyváros, sok fiatal, közel hozzám...Ugye lesz majd valaki?

(pozitív tulajdonságaim: barátságos, kedves, mosolygós, van egyéniségem, nem vagyok az a plázacica, bár kicsit félénk).


2010. szept. 5. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
én is így indultam az egyetemre, aztán hogyhogy nem, itthon lett komoly kapcsolatom, és hétvégente alig várom, hogy hazajöjjek hozzá.
2010. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

és mik a negatívak? :D

19/F

2010. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem lesz, főiskolán/egyetemen még iszonyat gyerekesek a pasik :)
2010. szept. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyetem és a főiskola a szeszről és a szexről szól
2010. szept. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi ott nem keres komoly kapcsolatot.

Én is főiskolás vagyok és a pasik 99%-a megy 2 naponta buliba és meghúzza akit talál. Persze találhatsz egy kockát aki nem bulizik de azzal meg nem tudom mennyire lesz sikeres a dolog.

2010. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen sztereotípiákat de bírom... Léteznek, én is ezek egyike vagyok, de én is tudnék mesélni az ottani nőkről...

Van rá esélyed, csak mint az élet más területein itt is meg kell nézni kiben bízol.

2010. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez hülyeség... egyetemista vok, nem vagyok kocka, járok bulizni, és örülnék egy komoly kapcsolatnak.

és nem hiszem h egyedül vagyok így, szal nem kéne megint általánosítani...

20F

2010. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is egyetemen találtam komoly kapcsolatot, de lehet nem számít, mert erőteljesen kocka vagyok :D 20f
2010. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Találni találhatsz magadnak. Ne feledd viszont, hogy az, hogy lesz is vagy nem, az nem a minél nagyobb lehetőségeken döl el, hanem hogy hogyan ügyködsz. A pasik nagy része nem gátlásos ott, mindenképpen számíthatsz valamire. Egy tanácsot viszont adhatok: ne férjet keress, hanem kapcsolatot. Aki férjet keres, az még főiskolán is sokat szenved a magánytól. Ha működik a kapcsolat, akkor hosszútávú lesz, ha nem működik, akkor jobb már az elején tudni, mintsem a végén.
2010. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos találsz valakit, csak legyél nyitottabb :)

Amúgy melyik főiskola?

2010. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!