Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnak a munkaadó...

Hogyan viszonyulnak a munkaadók a tetoválásokhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék tetoválást csináltatni, viszont nem tudom, hogyan befolyásolná a további munkavállaló életem. Természetesen nem az arcomra, nyakamra szeretném, szóval ruhadarabbal eltüntethető. Mondjuk ha vádlin van, akkor hosszú nadrág PL.

Szokott kikötés lenni, hogy mondjuk egyáltalán nem lehet tetoválása a munkavállalónak? sehol nem találkoztam ilyennel.


2011. jún. 12. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg ilyen kikötés nem lehet. Ha eltakarható az jó. Mi több, szerintem lényeges :)

Ha később észreveszik, akkor lehet meglepődnek rajta, de nem hiszem, hogy gond lesz belőle.

2011. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kikötés nincsen, kivéve a szépségiparban.


Ha nem látható helyen van, szerintem megcsináltathatod. Bár a vádli pont olyan terület, ami néha lehet, hogy látszani fog. Előfordulhat, hogy szoknyát "kell" (vagy illik) felvenni valamilyen rendezvényre, tehát látszódna. Gondold át alaposan.

2011. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen melót akarsz. Pultosnak, művésznek, motorszerelőnek, edzőnek, alternatív ruhaboltosnak, biztonságinak, fodrásznak, piercingesnek, designernek, lemezboltosnak, zenésznek, stb. lehet hogy külön előny is.


Magyarán ott, ahol az egyéniséged, kreatívitásodért fizetnek, ott lehetsz egyéniség. Ahol jó pont, ha kemény legénynek tűnsz, ott szintén nem gond ha van rajtad egy két fenegyerekes minta is.


Irodába, multikhoz, sorozatgyárott karrierista robotokat keresnek, ott nem fognak örülni neki.

2011. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen irodai munkák érdekelnek. Fiú vagyok, szóval ha felveszek egy hosszú nadrágot, akkor el van tüntetve, és elvileg nem okozna problémát.
2011. jún. 13. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!