Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki hallott valamit a...

Valaki hallott valamit a nextplus modell ügynökségről?

Figyelt kérdés
oda mentem most modellkedni megcsinálták a portfóliót meg ki fizettünk 180 ezer forintot,de félek hogy a beigért munkák meg ilyenek nem fognak össze jönni és csak átverés pénzrablás volt az egész! Valaki tudd rólluk valamit?
2009. márc. 21. 22:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
www.nextplus.hu
2009. márc. 21. 22:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Róluk nem hallottam semmit, de alapszabály:


Jó nevű ügynökség INGYEN készít portfóliót, mert csak annak csinálják meg, akinél biztosak a munkában, tehát abban, hogy bevételük lesz belőle.

Szerződéskötés, portfóliókészités után már castinglistát adnak, tehát elküldenek különböző válogatásokra. Felkészítenek ezekre, tehát elmondják, hogyan viselkedj, milyen ruhában, milyen smikben jelenj meg.


Tehát, ha először pénzt kérnek valahol, akkor abban én már nem bíznék meg.

2009. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

első

Most megnéztem a honlapot. Hááát, a modelleket végignézve, nem hoszem, hogy ilyen fotókkal ezek a modellek akár egy közepes ügynökség honlapján szerepelhetnének.

2009. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is leszólítottak már.Nem hiszek az ilyesmiben,szerintem nem fognak hívogatni.
2009. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Sziasztok!


Végignéztem az ügynökségeket - hát portfóliót mindenki pénzért csinál, csak a feléért mint ez a Next - valaki kapott már náluk munkát is, vagy csak fizetett nekik?

Üdv

2009. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én még csak fizettem nekik és még neten sem vok fent pedig lassan 2 hónapja regisztráltunk hozzájuk!Elvileg nyáron kapunk munkát de ha nem van rendőr ismerősöm és majd tesz rólla hogy ne rabolják az emberek pénzét és melegen ajánlóm nekik hogy vissza adják a pénzt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 24. 19:16
 7/15 anonim ***** válasza:
bocsi, h ezt kell mondanom, de... ezek a portfoliok elég gázosak..:S semi extra nincs bennük, ráadásul a sminkek is.. nah mind1, szerintem átverés, de drukkolok neked, h ne legyen az...:/
2009. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi de ez tényleg egy átverésss volt....:S
2009. okt. 25. 19:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom..:(
2009. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

2 éve modellkedem és rengetek munkám van!

A next+ egy átverés ezt már mindenki tudja =)

Véleményem szerint a 180 000 Ft sok. manapság minden pénzbe kerül így a portfolio is. Kb 80.000, 90.000 Ft ot érdemes érte fizetni =) .

Mielőtt valaki elkezdene velem veszekedni gondoljon bele hogy azért kell fizetni a képekért mert a fotos meg a sminkes és pénzt kér amiért rádszentelte az idejét =)

2010. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!