Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, hol van piercingetek,...

Srácok, hol van piercingetek, hova szeretnétek még és milyet?

Figyelt kérdés
Szúrjátok, vagy szúratjátok?
2011. jún. 15. 13:38
 1/3 komasa ***** válasza:
Bízd egy profira! Szúrasd! Mellbimbóba szerintem király!
2011. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
orr
2011. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

egy septumom van és cheek, ha fültágító ide tartozik akkor abból van egy szintén

Már nem szeretnék többet mert száj környéken zavarna belekaphatok, máshova meg nem szimmetrikus ahogy próbálgattam filctollal, kipontozni hova állna jól


Ezeket mindet piercer csinálta, és szerencsés vagyok mert a septummal annyi dilemmám volt hogy nem igaz, vki azt mondta porcba szúrták neki vkinek egészen kintre és bénán állt

Végül én elmentem hogy megtudjam én hova fogom kapni, hát pont a porc alá ahova hivatalosan is kell és egyáltalán nem éreztem semmit lidocain se kellett mert puha bőr az egész


Otthon nem szabad semmit szúrni, ha nincs gyakorlatod benne mert ferde szúrás miatt vagy nehezen ill. sose gyógyul be( gyulladt lesz mindig levedzeni fog, köztudott hogy gyulladás miatt a haj is hullik nem éri meg)

18/F

2011. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!