Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválások tetszenek,...

Milyen tetoválások tetszenek, milyet/milyeneket tudnál elképzelni magadon?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, akik szeretnének majd a jövőben tetkót, h mit varratnának magukra :)

és ha vki olyat akar irni, h a tetoválások undoritoak és normális ember nem rakat magára ilyet, az jobb, ha megkímél ettől, mert nem érdekel :P köszi

én még konkrétan nem tudom, h mit szeretnék, de h a csuklómra lesz valami, az biztos :P

nyugodtan linkelhettek, kinek mi tetszik :)


2011. okt. 16. 15:23
 1/5 szamóca.. ***** válasza:

úgy általánosságban nem szeretem az apró tetoválásokat. azt szeretem, ami azért mutat is valamit. nem szeretem az ilyen atomrokker agyontetovált dolgokat, lehet rengeteg tetoválása valakinek, én imádom, de ne folyjon össze, ki lehessen venni mit ábrázol.

a színesek jobban tetszenek, de csak ha tényleg szépen kevert. pasikon feketefehérben a biomachine nagyon jól tud kinézni.

egyébként stílusra leginkább oldschool, rockabilly ami tetszik... meg a japán, a kidolgozása miatt, de egyébként távol állnak tőlem a japán cuccok. a nonfit nem szeretem, és minimalból is nagyon kevés olyan van ami bejön.

2011. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oldschool, Rockabilly, japán:) Nekem is ez a három "klasszikus" a kedvencem. Amúgy még a realisztikus portrékat is szeretem, de könyörgöm, akik ilyesmit terveznek, ne "anyu" meg hasonló feliratokkal:S
2011. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet szeretnék a bal csuklom belső részére!:D

[link]

2011. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én egy peace jelet varratnék a csúklomra .
2012. aug. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig ezek a tervek vannak:

-tarkómra egy mexikói koponya

-bal combomra a macskám, jobbra a kutyám tradicionális stílusban

-jobb vádlimra, hátulra egy bonyolultabb nagypapám emlékére (ez is tradicionális)

-a bal mutatóujjamra egy ceruza

-az oldalamra a városom sziluettje


Eddig ennyi a terv:)

15L

2012. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!