Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a teendőm innentől? (Netes...

Mi a teendőm innentől? (Netes vásárlás) A-ki került ilyen helyzetbe, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz a kategória, de nem tudom, hova írjam.

Vettem egy ruhát vaterán, 2 hete elutaltam a pénzt, azóta se kép, se hang. (Inaktív, de nincs 1 negája sem. iwiw-re nem lépett be 2 hete, telefonszám kikapcsolva.)

Vaterának már írtam, megtették az intézkedést, de ennek hatására sem történt semmi, valószínűleg a leveleket sem olvassa el.

Mit tegyek?:-S


2011. jún. 16. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
írj a vaterának. addig zaklasd őket, amíg nem tesznek valamit érdemben
2011. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ők javasolták, hogy szabjak 1 határidőt az eladónak, amíg bezárólag jelentkezzen, kül. rendőrségi ügy lesz belőle.

Hát ezt meg is tettem, viszont ez a határidő a mai nap volt, és nem történt semmi az eladó felől.

Jeleztem a vaterának ma, még nem jeleztek vissza, holnap csak reagálnak már, de a rendőrséget el tudom képzelni, mennyire érdekelné (volt már hozzájuk szerencsém, akkor se történt semmi...)

2011. jún. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!