Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történik ha a tragus...

Mi történik ha a tragus piercing körül elkezd kicsit pirosodni? És ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2nappal ezelőtt szúrattam a pc-t és eddig semmi baj nemvolt nem is fájt, de most kicsit félek nehogy valami komolyabb baja legyen, mert olvastam h mások elég csunyán jártak.
2011. jún. 17. 10:10
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ez normális, hiszen még elég friss. Csak naponta kétszer-háromszor fertőtlenítsd, lehetőleg betadinnal és biztos nem lesz semmi baj :) Egyébként én is pénteken csináltattam tragus pc-t és ma éjszaka arra keltem, hogy kiesett a fülemből...lecsavarodott a bogyókája, a hátulja benne maradt, de már nem bírtam visszatenni. Szóval sokáig volt benne...holnap megyek vissza, hogy hátha tudunk vele valamit csinálni. Nagyon remélem, mert imádtam, ha csak 2 napra is :)

Ne aggódj, nem lesz semmi, csak vigyázz rá...:)

2011. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nekem azóta kicsit rosszabodott a helyzet bedagadt és gennyezik is..:/ most próbálom körültte szépen letisztítani hátha javul valamit:) köszi a választ és szurkolok h sikerüljön a tiéd:)
2011. jún. 20. 10:05
 3/3 anonim válasza:
folytasd az ápolást és ha valami komolyabb baj van (biztos nem lesz, nyugi:)) szerintem nyugodtan menj vissza ahhoz, akinél szúrattad, biztos ellát pár tanáccsal :) köszi, hogy szurkolsz...kettőre megyek vissza, hogy újraszúrja..neked pedig kitartást, nagyon vigyázz rá és nem lesz semmi baj :)
2011. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!