Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan szőrtelenítsem...

Lányok! Hogyan szőrtelenítsem az intim területet?

Figyelt kérdés

Eddig még sose szedtem le teljesen onnan a szőrt,max. levágtam ollóval hogy rövidebb legyen,vagy borotvával ritkítottam,de most szeretném ha teljesen csupasz lenne.Nagyon erős,vastag szálú és dús ott lent a szőröm,mint majdnem mindenütt.Mit ajánlotok,mivel szedjem le először?Borotválni nem szeretném,mert akkor szúrni fog,meg a fenekemnél is le akarom szedni,és az még kellemetlenebb lenne.Epilátorral nem merem,így a gyanta marad,de azt hogyan oldjam meg?Van itthon gyantám,de a bikinivonalamon se tudom rendesen,mert mindig véraláfutásos lesz,és napokig nagyon csúnya.Milyen pozícióban csináljam?

17/L


2011. jún. 17. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vágd le először villanyborotvával rövidebbre, aztán bekened habbal vagy zselével ami van, és finoman leszeded vele mindenhol, máshogy nem lehet simábbra csinálni. Szúrni se fog így. Csak persze vigyázz, nehogy belevágj az ajkakba, vagy csiklóba, szóval finoman :)
2011. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz benőtt, begyulladt, VISZKETŐ szőrtüszőket akkor marad a borotva... Én is 2éve azzal csinálom, gyakrabban kell, de nem kell várni hogy megnőjön meg gyorsan szép eredményt érsz el. Amúgy max az első pár alkalom után szúr ha nagyon figyelsz rá, utána nem is érzed. A fenéknél is ugyanez van.
2011. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, majd ő legyantázza. Nem a legolcsóbb módszer, de a leghatásosabb!
2011. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!