Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítsem a karom? Ha...

Szőrtelenítsem a karom? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés

Párszor már említették, hogy szőrös a kezem, amivel tisztában vagyok, de nem tudtam, hogy ennyire durván látszik is. Vékony karom van, és lehet, hogy ezért többnek látszik rajta a szőr ami egyébként szinte átlátszó... a bőröm is fehér, szóval szerintem nem nagyon látszik rajta, de tényleg többen is tettek rá megjegyzést... -.-" Egyszer leborotváltam, de az már régen volt, azóta nem nyúltam hozzá.

Nagyon ciki?

14/L


2011. szept. 1. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki, hagyd rajta.

enni idősen ha elkezded, nagyon megerősödik majd, később nem fogsz bírni vele.

én még sosem szőrtelenítettem a kezem, szerintem az normális ha szőrös.

amúgy milyen színű? és a hajad?

2011. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha el tudsz menni kozmetikushoz, akkor szőkíttesd ki vele, ha nincs rá lehetőséged, akkor vegyél szőkítőport és otthon kiszőkítheted magadnak is.
2011. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Aki emiatt megjegyzést tesz rád, az hülye. Hidd el, hogy az emberek sok hülyeséget tartanak fontosnak, amikor valójában ezek elhanyagolható dolgok. De érdemes elgondolkodni azon, hogy ha valaki(k)nek ez a fontos, biztosan megérdemli-e a társaságodat.

Én is fehér bőrű vagyok, még nyáron se tudok lebarnulni sokszor és pedig szinte fekete a hajam. Sosem jutott eszembe, hogy a karomhoz nyúljak. Emberek vagyunk, nem pedig csupasz hernyók, az úgy természetes és szép, ha van ott valami, persze azért nem majomszőr. =)


8és ha mégis szőrtelenítenéd, nehogy borotváld, akkor megvastagodik hosszú távon és sokkal jobban látszani fog még a helye is.)

2011. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Engem pl zavar az enyém, és epilálom, 7 éve. Azóta sokat gyengült, az első pár alkalom nagyon fájt, mára már rutin.
2011. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy szinte átlátszó, vagy szőkés.. A hajam világosbarna.

Amúgy nem a barátaim mondták, egyszer egy idegen, aki részeg volt, egy osztálytársam, meg az öcséim...

2011. szept. 1. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én epilálom már egy ideje, mert nekem sötétebb a szőr sajnos. Nem amiatt csinálom, hogy másoknak tetszen, hanem azért, mert ENGEM zavar. Ha téged nem zavar, akkor ne foglalkozz másokkal. Egyébként szerencsés vagy - ha nekem szőke lenne, nem epilálnám. :)
2011. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, hogy még a kezedről is szedd a szőrt. Haggyál már... Ekkora hülyeséget is rég hallottam. NEM!
2011. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!