Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Az epilálás jobb,...

Csajok! Az epilálás jobb, mint a gyantázás? Akinek van benne tapasztalata, kérem válaszoljon!

Figyelt kérdés

Mennyire fáj?Kb. mennyi idő után nő vissza a szőr epilálás után?Mennyire hatékony?

A válaszokat előre is köszi. :) 17/L


2011. jún. 18. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az epilálás sokkal jobban fáj mint a gyantázás, báris nekem, mert nem ránt ki rögtön nagy felületröl 1 csomó szört, hanem kb egyenként szedegeti. kb 1.5 hét és meg is jelennek az első szőrszálak. az a jó benne, ha rendszeresen epilálsz, akkor elgyengűl a szőrzeted, meg meg is ritkul és kevésbé fog fájni a későbbiekben. meg előnye még, hogy megveszed a gépet, és aztán nem kell rá költened a szőrtelenítésre, mint pl. gyantát meg borotvát venni kell.

21L

2011. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez több mindentől függ. Nekem a hideg gyanta azért nem vált be, mert egyáltalán nem szedett le semmit, és utána ragadtam mint állat. Volt, amikor felmelegíthető gyantát használtam, akkor meg azzal szenvedtem, hogy gyors legyek, ne kelljen újramelegíteni, és persze, hogy végre leszedjem a bőrömről, hajamról a gyantát. Nagyon rossz volt.

A legjobb nyílván a kozmetikusnál való gyantázás, csak azt meg a pénztárcám nem bírta.

Ezért aztán maradtam az epilálásnál. Egyszer megveszed, és hosszú évekig jó (feltéve, ha valami minőségit veszel). Persze, először fáj, de nálam ez kb. két percig tart, vagy még addig sem. Jelentősen ritkult a szőr mindenhol tőle. Az viszont hátrány, hogy kb. 2 hét és újra szedheted le, dehát a szépségért meg kell... :)

2011. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a baj a gyantával.A fájdalom még 1 dolog,azt bírom,de nem szedett le semmit. :S Az,hogy 2 hét múlva nő vissza,a borotváláshoz képest tök jó,mert úgy nekem 1 hét mire visszanő.És ti milyet használtok?
2011. jún. 18. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint én epilálás párti vagyok :) Nekem a hideggyanta hát ...-t sem ért :) a meleggel meg olyan macerás volt, hogy csak na !

Epilálom a lábam jelenleg, és mivel sajnos elég sok szőr van a lábamon, igazi megváltás, hogy már az első használat után mennyire ritkul:) az más kérdés, hogy mennyire fáj és hogy számomra még elég időigényes :)

Jóval olcsóbb megoldás is, és hát ha a bőrödhöz mindig derékszögben tartod, úgy még a kisebb szálakat is kiszedi nekem mindig :)

Úgyhogy én az epilálást ajánlanám.

2011. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a lábamat epilálom.Eleinte fájt,de most már megszoktam.3-4 nap után kezd el visszanőni.
2011. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!