Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a körmömmel?

Mit csináljak a körmömmel?

Figyelt kérdés
2éve belerúgtam a lépcsőbe és leszakadt az egész köröm a nagylábujjamról. Akkor elmentünk orvoshoz és lefertőtlenítette meg minden, de nem a rendes körmöm nőtt vissza, hanem ilyen szürkés szaruhoz hasonló izé. Az ma beszakadt félig, ezért le kellett vágnom. Egyáltalán nem fáj meg semmi. Rendes köröm viszont nincs alatta. Szerintetek most mit csináljak a fél körömszerű izével? Szedessem le orvossal ?
2011. jún. 18. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erről mindenképp egy orvost kérdezz, de már akkor kellett volna visszamenned, mikor láttad, hogy nem rendes köröm nő. (de jó magyar mentalitáshoz híven csak akkor mész, ha a mentő visz?)
2011. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvos megint le fogja szedni. én inkább egy gyógypedikűröst ajánlanék.
2011. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedesd le az egészet. Akkor már rendes köröm fog visszanőni. Igaz, eltart egy ideig, de jobb mint a mostani állapot.
2011. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig azért nem mentem el vele, mert úgy voltam vele, hogy majd lenő, meg több helyen olvastam is, hogy le fog esni magától...akkor meg minek szedessem le?

De így már muszáj lesz. Elvileg holnap megyek...remélem nem fog fájni.

2011. jún. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!