Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a körmömmel?

Mit csináljak a körmömmel?

Figyelt kérdés

15éves vagyok, 2 éve sajnos rágtam a körmöm,de abba hagytam.

Nagyon gyengék,mindíg betöredeznek(van,hogy rétegesen)és nagyon fáj.Kipróbáltam a körömerősítőt, de nem nagyon használt.Szoktam reszelni a körmöm de azt hallottam, hogy attól tönkre megy.ez igaz?

mit csináljak vele, hogy ne legyen ennyire vékony és töredezett?


2011. jún. 27. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:

én 21 vagyok, és egy 10 évet tuti rágtam a körmöm:D

a körmöt mindig reszelni kell, mer ha vágod attól erősödik meg nagyon, ergo lehet neked akkor pont azt kell csinálni, hogy vágod:D


és azért a táplálkozásnál is megállnék, több fehérjét fogyasztanék (mert pl a haj, köröm abból épül fel)

2011. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is rágom már ovis korom óta.. és mondjuk most is. ;$$ csak nyáron nem, mert ha suli van izgulok és lerágom. Nyáron szüneteltetem a rágást és mégis jó erős úgy viszonylag a körmöm. Használj több rétegű körömerősítőt!! nekem segített. 2-3 réteg és jó lesz a körmöd. :)
2011. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is csúnya, rövid kis körmeim voltam, papírvékonyak, mert oviskorom óta rágom. Csináltattam műkörmöt, amikor nem bírta a pénztárcám, leszedettem, és kb. még rosszabb lett a helyzet, mint annak előtte. Ez nagyjából 2 hónapja volt, azóta megerősödtem a körmeim, és szépen nőnek:)

Én egyszerű, Lovely körömerősítőt vettem, talá 3-400 forint. Aggódtam, hogy mivel olcsó, elég sz@r, de kellemesen csalódtam, mert tényleg használ! Kb 2-3 naponta lakkozom ki ezzel, hétvégén 1-2 napot kihagyok, amikor "lélegezhet" a körmöm, lakk nélkül.

2011. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a körömerősítőt tudnám ajánlani.
2011. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A körmöd továbbra is reszeld, az olló csak rontana rajta. Vegyél jó minőségű körömerősítőt, pl Crystal Nails hardener.(fodrászkellékes 990 Ft) esetleg próbáld ki körmösnél a leoldható körömzselét, vagy a gél lakkot.Mindkettő hasonlít a lakkhoz, de erősíti a körmöd.
2011. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek:)

akkor beszerzek egy másik körömerősítő lakkot is:)

2011. jún. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!