Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítő krémek! Mit...

Szőrtelenítő krémek! Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem szőrtelenítő krémet, mert elegem lett a borotvából, nekem soha nem sikerült simára borotválnom, mindig látszott a szőr a hónaljamon. Kipróbáltam a krémet, 10 percig hagytam rajta, ahogy írta, akkor le akarom húzni azzal a műanyaggal amit adtak hozzá, de nem ment, ugyan úgy ott volt.

Én csináltam valamit rosszul vagy a krém a rossz vagy mi?

Vagy, hogy csinálhatnám azt meg, hogy szép sima legyen a hónaljam, ne látszódjanak szőrszálak rögtön másnap. Olyan szép legyen, mint a sztároknak szokott, azok mit csinálnak, hogy nem látszódik ott semmi szőr?


2011. jún. 20. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg legtöbb helyen számítógéptől szép sima a sztároknak..jött már veled szembe bármelyik is halál sima hónaljjal????
2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyantázz vagy epilálj!
2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Valószínűleg tovább kell rajtahagynod a krémet. Nem valami megbízható, nekem sem vált be mindig. Én olyat vettem amire azt volt ráírva hogy 3 percig hagyjam rajta, rajtahagytam 10-ig és még akkor se szedte le mindenhol szépre.

Mivel a krém is és a borotva is csak a szür felületét távolítja el, vagyis a bőr alatti rész megmarad, így gyorsan visszanő, másnap már látszik is. A gyanta és az epilátor tövestől kitépi a szőrt, így másnap nem fog látszóni. Amúgy a sztárok valószínűleg ezt a második 2 módszert használjál, de képeken retusálva van minden. :/

Nézz utánna interneten hogy milyen a gyanta és az epilátor. Én gyantát használtam, első 3-4 napban tökéletes volt a hónaljam aztán már nőni kezdett vissza a szőr, de mivel csak akkor lehet újra gyantázni amikor a szőr már megint 1-2 cm-es így elég sokáig szőrös hónaljal kell járkálnod. :S Az epilátor a legjobb szerintem, az a pici szőrszálakat is képes kitépni.

Remélem segítettem.

2011. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*szőr
2011. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a szőrtelenítő krém ilyen...max 1 nap.

próbáltad már a gyantát, epilátort?én inkább ezt a két lehetőséget ajánlanám, nekem bejött.

a sztároknak miért olyan szép? mert nagyon jó a photoshop!

2011. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A krémek nem jók, nem érdemes velük 'szenvedni' én sokáig azt használtam de hamar vissza is nőtt a szőrzet. Rá volt írva hogy hagyjam ott 6percig és midnig tovább kellett rajta hagynom hogy lejöjjön és a lábam is kipattogott tőle. :S szerintem is inkább epiláld vagy gyantáztasd!:)
2011. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utáltam a szőrtelenítő krémeket, egyik sem vált be nekem, nem szedett le mindent, a lábamon is foltokban ottmaradt, és nem lett sima a lábam tőle.

Inkább a borotva, epilálás.

2011. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
óh hát a krém nekem sem vált be. még a megadott időt sem volt rajtam, éreztem h ég a bőröm. azonnal lemostam :D azóta nem is merek ilyen venni :O
2011. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!