Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolárium, heti 1x5 perc. Van...

Szolárium, heti 1x5 perc. Van értelme?

Figyelt kérdés

Van értelme heti 1x5 percre szoliba menni? Lenne eredménye?

Nem akarok csokibarna lenni, csak egy kis színt szeretnék a betegesen fehér bőrömnek, meg talán kevésbé látszanának a bőrhibáim. De ennél többször nem nagyon tudok menni, meg nem is nagyon akarok.


2011. jún. 21. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. De az első alkalomtól ne várj csodát, ugyanis nem fogsz tőle barnulni. Szóval az első kettő alkalomtól ne várj nagy csodát.
2011. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az első már megvolt, csoda tényleg nem történt :)

Köszönöm a válaszod!

2011. jún. 21. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is betegesen fehér voltam, amikor kezdtem, 12 percekre jártam 0,3-as szoliba, hogy legyen valami színem. Most 2 hetente járok el 6 percre, tökéletes.
2011. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

0,3-as szoli. Az mi a szösz? :)

Nálam megáll a tudomány ott, hogy álló meg fekvő :)

2011. jún. 21. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát tudod, az az úgynevezett "egészséges szoli":D Azt hiszem ugyanakkora az UV-sugárzása mint a napnak, vagy valami ilyesmi. Ha ilyen logót látsz a stúdióban, akkor az: [link]
2011. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ó, értem. Szóval csak annyira káros, mint a nap. Oké :D

Én ezt néztem a minap, de úgy tűnik nem sokan ismerik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Nem is tudom van-e ilyen egyáltalán Mo.-on.

2011. jún. 22. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Rákerestem, de nem találtam semmit. Biztosan van Magyarországon is, ha már az Ergoline magyar oldalán van. De én is kipróbálnám.
2011. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!