Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennek mi az oka? Miért van...

Ennek mi az oka? Miért van így és mi értelme?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon furcsa kérdés lesz... Azon gondolkodtam, hogy egyes szőrök hosszát úgymond szabályozza a szervezetünk, például hónalj és intim régió szőrzete nem nő egy adott hosszúság elérése után. Ezzel szemben a férfiaknál a szakáll, vagy a hajunk "korlátlan" hosszúságúra nőhet amennyiben nincs karbantartva.

Ha a szervezet tudja szabályozni, miért nem szabályozza a hajat és a szakállat is...

Lehet hülye kérdés, de elgondolkodtam rajta és nem találtam értelmes magyarázatot.


2011. szept. 15. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt is szabályozza, csak sokkal hosszabbra hagyja megnőni. Vannak emberek, akik hiába nem vágják mondjuk a hajukat, egy bizonyos hosszúságnál nem nő tovább, mert előbb kihullik, mint megnőne mondjuk 1,5 méteresre.
2011. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy van ahogy az első írta.Én például 3 éve nem vágattam a hajamból semmit,Mégis csak a hátam közepéig ér,és nem nő tovább.Soha nem volt olyan hosszú,hogy eltakarja a fenekemet.A hátam közepéig lenő,és megáll,s utána már csak töredezik,roncsolódik(ilyenkor jön a hajvágás)

A párom egyszer fogadott a haverjával,hogy ki bírja ki legtovább,hogy nem borotválkozik.Neki is egy darabig nő a szakáll,és megáll..Nem lesz télapó hosszúságú a szakálla..

2011. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!