Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézik ki a ducibb...

Miért nézik ki a ducibb lányokat a ruha üzletekől?

Figyelt kérdés
Ma voltam a Zarában és az egyik biztonsági őr annyira lihegett egy csaj nyakában. :S Pedig nem is volt kövér, csak húsos és nem először vettem észre ilyesmit. Egyik hasonló testalkatú bnőm azt mesélte vele is gyakran van/volt ilyen. :/
2011. jún. 22. 23:07
 1/8 szamóca.. ***** válasza:
nem hiszem hogy a testalkata miatt van. engem is szoktak követni biztiőrök, epdig nem vagyok duci. gyanús vagyok szerintem, pedig nem lopok.
2011. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted azért mert kövér, azt hitte a bizti őr, hogy lopni akar? Elég logikátlan..
2011. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak utána loholt pedig nem viselkedett gyanúsan vagy hasonló.

És egy duci bnőm mesélt, hogy ez vele is gyakori.

2011. jún. 22. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, és én is sokszor úgy érzem, hogy utánam jönnek. Biztonsági őrök ki vannak képezve arra is, hogy a legapróbb gyanús viselkedést észrevegyék, legyen ez akár egy elvörösödött fül... lehet a barátnőd zavarban volt, és ez tűnt neki fel.. nem az alapján veszik a gyanús viselkedést mint mi, akiknek nem ez a foglalkozásunk.
2011. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem is gyakran követnek, vagy sokszor távolabbról meredten bámulnak, leginkább azért, mert látszik rajtam, hogy fiatal vagyok, és azt gondolják, tizenévesen vagyok olyan felelőtlen és nem fogom fel, hogy ha kell valami, azért fizetek.

Amúgy jól mondták előttem, szerintem őket zavarja a testalkatuk, ezt is sugározzák magukból, próbálnak nem feltűnőek lenni,így hívják fel magukra a figyelmet...

2011. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet ez az oka.

Mondjuk el megy az ember kedve a vásárlástól, amikor a biztonságiak úgy követik mint egy testőr..

2011. jún. 23. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Utánam is sokszor koslatnak, baromi idegesítő :( Amikor kisfiam az ölemben volt (11 hónapos, nem volt kedvem babakocsit lecipelni ezért ölben szaladtam le vele a közértbe) a boltban, a sarkamban járt az egyik őr......meg emlékszem régebben kis unokatesómnak kerestem egyik barátnőmmel egy játékboltban ajándékot, mi voltunk kb. 20 évesek, és akkor is követett minket mindenhova egy őr. Majdnem megkérdeztem hogy uram maga szerint jöttem Barbie-t lopni? És tudom hogy ez a munkájuk, de nem értem hogy miért kell ilyen pofátlanul, leplezetlenül utánunk lebzselni?
2011. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig a Zarában ez nem szokás :D Vagy ahová én járok ilyet még nem vettem észre, mert az üzlet előtt álldogál és nézi a laptopját (be van kamerázva az üzlet és azt figyeli).

De pl. drogériában van ez állandóan, követ az őr és meredten bámul, nagyon utálom én is. Pedig nem csöves külsőm van, vagy valami...

De amúgy nem hiszem, hogy a kövérségnek ehhez köze van :) Szerintem a vékony lányokat is ugyanúgy figyelik az őrök.

2011. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!