Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek alapján milyen típus...

Hot_kiss kérdése:

Ezek alapján milyen típus vagyok? (kép és link)

Figyelt kérdés

Ezvagyok éééén :'D

[link]


És ezekből a típusokból melyik illik rám a leginkább?

[link]

[link]

[link]

[link]


Annyit letudtam szűrni, hogy a nyár biztosan nem, mert világos a bőröm és nehezen barnulok, de a másik háromnak megmintha a vegyítése lennék.

(Amúgy a kép nincs szerkesztve és nincsrajtam semmi kence, csak a szemem van kihúzva.)


Előre köszi a válaszokat.


2011. jún. 23. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tél. :)
2011. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Onnan gondolom,hogy az őszre egy icipicit se hasonlítasz a tavasz meg túl vidám a tipusodhoz.(a színek meg minden). Meg egyébként is csak rád kell nézni és nekem az jön le,hogy tél tipusu vagy.
2011. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Azóta már többnapi napozás után sikerült egy kicsit barnább színt elérnem, de még ígyis virítok, olyan fehérvagyok :'DD


Többiek?(:

2011. jún. 23. 11:08
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is tél, de nagyon csúnya vagy, ez a stílus borzasztó, ne haragudj :((((
2011. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én a linkek megnyitása nélkül rávágtam a képed megnézése után hogy tél.
2011. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
35%

Nagyon szép vagy :)

Egyébként tényleg a tél típusba tartozol :) Ők a tipikus "hófehérke-típusok". Sötét haj, sötét szem, világos bőr :)

2011. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

11.10. : ízlések és pofonok, van akinek a kérdező szép, van akinek meg te lehetsz csúnya, miért nem fogják fel az emberek hogy az ÍZLÉS RELATÍV???? Komolyan annyira nagy ész nem kell hozzá!

Kedves kérdező, ne hallgass az ostoba mondatokra. Nekem sem ilyen a stílusom mint neked (elég annyi hogy én hosszú festett szőke vagyok, barna bőrrel és abszolút csajos ruhákkal :)) de egyértelmű hogy ahány nő annyi ízlés.

2011. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
11:10 ~ Szerinted azértvagyok csúnya, mert ilyen a stílusom (rövid a hajam) vagy úgy egyébként az arcom?
2011. jún. 23. 11:16
 9/21 A kérdező kommentje:
11:13 ~ Köszönöm, bár én nemtartom magam annak. (:
2011. jún. 23. 11:17
 10/21 A kérdező kommentje:
11:14 ~ Nekedis köszönöm és teljesen egyetértek.
2011. jún. 23. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!