Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az UV tetoválás milyen és hol...

Az UV tetoválás milyen és hol lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Milyen az UV-tetkó? Csak UV fény alatt látszik? Vagy esetleg van olyan is, ami rendesen is látszik? Hol csinálnak ilyet? Mennyire bevizsgált a festék, ártalmas a bőrnek? Érdekelne minden infó róla, ami csak van! Előre is köszi a választ mindenkitől! :)
2011. jún. 23. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudom de gondolom ha már UV-tetkó a neve akkor csak olyan van ami csak UV-fény alatt látszik.
2011. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


a harmadik az, úgy értem , hogy legelőször a hegtetoválásról ír, utána a szemtetoválás, és jön az uv tetoválás.


de komolyan nem lehetsz ennyire lusta -.- nézd milyen nehéz volt megtalálnom ::: [link]

2011. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta, sőt sokat kerestem rá, de csak cikkeket találtam mint ezek. Viszont egy hozzáértő tetkós, vagy egy tetováló véleményét vártam a dologról, mert írhatnak róla bármit is, inkább olyannak hiszek aki ért is hozzá...

Érted?

2011. jún. 26. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne,hogy az uv tetoválás csak a ultra v fényben látszik vagy a sötétben is?
2014. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!