Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? 10-ből hány...

Milyen az alakom? 10-ből hány pontot adnál rá? Min kellene javítani? A bekarikázott kritikus területeket, hogyan lehetne formálni? Nemet és kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 23. 18:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
tetszel :D 20/F ja és a leg magic-et nem ajánlom, mert átverés. vannak olyan sportok/gyakorlatok amivel sokkal jobb hatást ki tudsz váltani, és nem kerül súlyos 10ezrekbe.
2011. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit férfias az alakod. de ne sértődj meg, különben csinos vagy, csak nem a legnőiesebb, az biztos. a feneked lapos nagyon és keskeny a csípőd (a derekadhoz képest kellene szélesebbnek lennie).

én a vállad látom túl szélesnek, főleg azon a képen, amit hátulról fotóztál.

2011. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Jó alakod van,majdnem olyan mint az enyém,de a hasad különösen irigylem *-*
2011. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ugye csak viccel, aki azt írta, hogy nagy a combod?? Dehogy vastag, bár a popód tényleg picit lapos(nak tűnik), ám csak hátulnézetből. Lehet a kép rossz szögben van fényképezve, mert a 2. képen kerekebbnek néz ki. Milyen magas vagy amugy ha szabad tudni? Én hasonló alkatú vagyok, csak nekem jóval nagyobb és kerekebb a fenekem, de most fogyasztom (hosszú volt a tél :)).
2011. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
lehet, hogy már valaki kérdezte és az is lehet, hogy már válaszoltál rá(nem olvastam mindent el), de hogy lehet heti 23napot tornázni??
2011. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
nagyon jó alakod van, örülnék ha én is így néznék ki.. de ha nagyon idegesít a kis "felesleged" akkor tornázz rá :) de ígyis nagyon jó alakod van!
2011. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Szerintem jó az alakod csak ez a franciabugyi nem áll jól XD
2011. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
egy nő, akinek a testében a női nemi hormon túlsúlyban van a férfi nemi hormonokkal szemben hogy lehet fiús? ezt magyarázza meg nekem valaki. bár lehet h a mi időnkben még szarul tanították a biológiát....
2011. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes női alakod van. én elfogadnék egy ilyen barátnőt :)
2011. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Heti 2-3 nap.Bocsi!Biztos elírtam,de szerintem ezt ki lehet következtetni.A francia bugyi szerintem sem áll jól,nem is nagyon hordom.Lehet ez is lapítja a fenekem.
2011. jún. 26. 08:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!