Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamis az a converse amin...

Hamis az a converse amin nincs bekarikázott r?

Figyelt kérdés

most vettem magamnak egy converset és mindenhol ott van a bekarikázott R betű.

lefordítottam a szöveget ami azon apaíron volt ami a cipőmhöz járt és úgy hangzott hogy, óvakodjunk a csalóktól mert az eredeti converse mindíg úgy van hogy Converse R

Chuck Taylor R

All Star R

és ezt így leírta hogy minden után ott kell lennie a bekarikázott r nek.

és a konkrét kérdésem az hogy akkor ez most hogy van? mert van olyan márkabolt ahol láttam hogy egypár cipőn nem volt bekarikázott r.

most ez hogy lehet?


2011. máj. 22. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor az a cipő nem volt eredeti. Én is úgy hallottam (bár nincs Converse-m) hogy az az eredeti amin az R be van karikázva.
2011. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu,vagy én nemtudom.

Nekem van 3pár (eredeti!) Converse tornacsukám és egyiken sincs ott az 'r' ahova te mondtad..

2011. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az (R) a márka védjegy, ha nincs rajta akkor hamis.
2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és szerintetek ha már hamisítani akarnak,akkor azt az (R)-t nem tudják oda biggyeszteni?:)
2011. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
és neked tényleg az számít, hogy eredeti-e vagy hamis? ha még te magad sem tudod megmondani a különbséget akkor nem mind1? ha átcsesznek az árral akkor természetesen nem, de ha attól leszel menő, hogy divatból veszel márkás cuccokat és át is kúrnak vele, akkor nagyobb balek vagy, mint gondolod. (bocsi)
2011. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
te meg jobban tudsz offolni mint gondolnád. (bocsi) -.-"
2011. jún. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!