Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha nincs...

Miért van az hogy ha nincs kivasalva a hajam, a srácok elmennek mellettem és le"fújjoznak" hogy milyen ronda vagyok, de viszont ha ki van vasalva a hajam [ugyanazok] akkor utánna fütyülnek és fogdosnak? -. -"

Figyelt kérdés
Elegem van belőle és idegesít!Nem fogok csak azért rászokni a vasalásra mert úgy tetszem ..-.-
2011. jún. 23. 21:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi -n :P
2011. jún. 23. 22:00
 2/16 anonim ***** válasza:
akkor ne vasald. amúgy biztos jobban áll.
2011. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Háát.. a különböző szituációkban különböző fiúkkal találkoztál.. ízlések és pofonok.

Szal... arra akarok kilyukadni, hogy amikor nem volt kivasalva a hajad, lehet, hogy pont olyan fiúkkal taliztál, akiknek nem ez a haj tetszik, a másik esetben, meg pont olyanokkal, akiknek ez tetszik


És ne változz meg semmi és senki kedvéért! :)))

2011. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoknyában "de ropi" vagyok, nadrágban meg "de jó segg".... szóval igenis a ruha/haj teszi ilyen esetben...
2011. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:írta hogy ugyanazok.

egyébként ezért nem érthető számomra sem, gondolom még fiatalok vagytok. 10-15 között

2011. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
javítom, nem utolsó hanem 2.:)
2011. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Vasalt haj után fütyülnek, fogdosnak!!!Hihi!!Ez jó duma kedves leányzó, akkor vasald csak a hajad, ha te azt szereted, hogy fogdossanak!!!
2011. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát, ez bizony ismerős...mikor hétköznapi cuccban vok és semmi extra, akk észre se vesznek, rossz szemmel néznek rám, ha viszont alkalom van és kiöltözök és minden nagyon ott van, akkor mindenki megbámul....

ez azért van, mert az emberekbe már bele van táplálva az, hogy csak a divatos lányok lehetnek szépek, akik minden egyes nap magukra kennek 2 kg alapozót, szoliba járnak, és minden reggel 3 órát készülődnek....

2011. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ÉS akkor a fiúk azt modják,hogy a ruha mind1...
2011. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát eleve nem kéne,hogy ezekre a fiúkra hallgas.-Vagy tegyél a véleményükre.Mert nekem úgy tűnik,hogy nekik csak a külső számít,s akik ilyenek azzal inkább ne is foglalkozz.Szóval csinálj a hajaddal bármit ami neked jó,és tegyél rá hogy mit mondanak,egy idő után ha látják,hogy nem érdekel akkor abba haggyák.
2011. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!