Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb ügynökség, Art...

Melyik a jobb ügynökség, Art models vagy Visage?

Figyelt kérdés
és miért
2011. jún. 24. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyformán jók.:)
2011. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
valentine
2011. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
art models, visage, attracktive és estleg icon a hazai legjobb ügynökségek, eze közül is inkább visage és art, úgyh ez valentine labdába se rúghat:)
2011. jún. 24. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
A vm is jó, hidd el.
2011. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy jó. de közel sincs a legjobbak között.
2011. jún. 24. 22:51
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ahelyett, hogy ennyire válogatnál, jelentkezz mindegyikhez és majd kiválasztanak ők. nem te választod az ügynökséget, hanem fordítva xD

az is lehet, hogy nem kerülsz be egyikhez sem... ennek van a legnagyobb esélye, mivel az ilyen ügynökségek tényleg kiválogatják, kivel kötnek szerződést, és csak pár lánnyal foglalkoznak igazán.

2011. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
küldtem pola képeket magamról mindkettőnek, be is hívtak személyes találkozóra és kizárólagos szerződést ajánlott mind a kettő... ezért szeretnék a legjobbhoz menni, azért kérdeztem... nem tudom miért kell valakinek állanódan ilyen bunkó megjegyzést írni, arról nem is beszélve, hogy nem a kérdésre válaszoltál!
2011. jún. 25. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem a visage...én nem vagyok modell , viszont egyik barátnőm oda regisztrált... már az első hónapban benne lehetett a maximban :) és most megy milano-ba modellkedni
2011. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szöszi1994 válasza:

attracktive az egy szar...... nem akarok róla semmit mesélni...


én a Valentine Supermodellnél vagyok és szerintem ők Magyarországon a legjobb közvetítő modellügynökség.

2011. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
valentine az jó nekik sok a külföldi kapcsolatuk, art-nak is de inkább ázsia területén és nekik nincs is híres modelljük, attractive sztem jónak mondják de ahogy nézegettem a honlapot volt 1 (vanessa) lány kinek szinte mindig frissitve voltak a képei a többik le voltak "szarva" visage meg több híres top modell került ki tölők,de azért már valaki évek óta ott van de még külföldre se jutott ki talán Bécs-be vagy valamelyik szomszédos országba. Az icon jó de oda általába ők választanak be az összes modelljük szinte ilyen :Palvin Barbi, Adina...
2011. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!