Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hónaljszőrt borotváljam...

A hónaljszőrt borotváljam vagy ollóval vágjam? Mennyire erősödik vissza, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nyilván ha nagy lehet előtte ollóval ritkítani, de mindenképp borotvával


hogy mennyi idő alatt... az mindenkinek más, amjd kitapasztalod neked milyen, én heti egyszer szoktam borotválni

2011. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ollóval elég nehézkes úgy levágni, hogy ne látsszon. :)

Viszont még megoldás a gyanta is. Bár az kicsit fájdalmasabb, de az eredmény biztos jobb. :)

2011. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azóta borotválom hogy elkezdett nőne. Egy ideig egyre erősebb lett, de aztán megállt egy szinten és már évek óta ilyen. Kb heti kétszer kell borotválnom hogy ne legyen zavaró.
2011. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen kérdés ez? ollóval hogy? én fűkaszával szoktam napi 3-szor
2011. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és epilátorral hónaljt+szakállat lehetne? nagyon fájna? mennnyivel tartósabb a borotvánál?
2011. jún. 26. 21:01
 6/6 D Power válasza:
0%

én havonta egyszer begyújtom az egyik részét (úgy hogy hátszél legyen), hagyom hogy teljesen leégjen!!!

A hamu jó termőtalajt eredményez. Csak a keményeknek ajánlom , hogy krumplit, epret, paradicsomot... stb. ültessen, mert azt folyamatosan locsolni kell. De az a kemény aki dinnyét tesz a hóna alá !!!!!


Orbán Viktor 42 F/N

2012. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!