Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek le borotváljam a...

Szerintetek le borotváljam a fanszőrzetemet?

Figyelt kérdés
17/F és páromnak le van követnem kellene? Mi most a divat?
2011. máj. 2. 17:59
 1/4 tetris ***** válasza:

Amikor nőni kezd, ugyanolyan borosta képződik ott, mint az arcon. Vagyis szúrni fog.

A borotválás után szőrtüszőgyulladás is előfordulhat.

Ha már mindenáron csupasz szeretnél lenni, inkább szenzitiv bőrre való szőrtelenítőkrémet ajánlanék.

De mielőtt az egész hercehurcába belefognál, kérdezd meg a párodat, hogy igényli-e ezt egyáltalán.

Lehet, hogy meglát csupasz csigaként, és sikítvafog elmenekülni.

2011. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csk az offért... a leborotváljam egy szó.. tényleg nem akartam azért kommentet írni, csak ez engem általában nagyon zavar.....

egyébként meg tényleg 17 éves vagy? És akkor meg hogy érted hogy PÁR??? Honnan tudod hogy neki le van borotválva?! Lefektüdtél már vele vagy mi? 17 évesen????

ja meg az én véleményemet kérdezed, akkor egyetértek az előzővel...

2011. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mirt ne feküdhetne le vele 17 évesen?...?
2011. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, mi a divat?.... Kérdezd meg a kedvesedet szép finoman, hogy mi tetszik neki jobban.

Szerintem ne borotváld le.

2011. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!